Viscaur baltā un ar salmu cepuri

Šovasar aktuāli ir ziloņkaula, šampanieša un smilšu toņi, bet sezonas aktuālākais tonis viennozīmīgi ir koši baltais. Baltā krāsa kā tīrības un brīvības simbols. Kad gribas uzelpot un baudīt vasaru. Tā lieliski izceļ skaisti nosauļoto ādu un piešķir koptēlam izsmalcinātu eleganci.

 

 

Ģērbies viscaur baltā un kombinē apģērbu ar salmu cepuri ar platu malu un vari būt droša, ka tas piesaistīs apkārtējo skatienus.

 

 

A+More salmu cepure 19,90

Marc O’Polo kokvilnas kleita 134,95

Tommy Hilfiger džinsa bikses 99,90

Birkenstock sandales 100,-

 

 

 

Vīriešiem šobrīd ir aktuāli balti polo krekli, ko var vilkt, piemēram, ar lina uzvalkiem.

Savukārt sievietēm, kombinējot balto krāsu ar citām sezonas aktualitātēm, iesakām izvēlēties kreklus vai gaisīgas kleitas gaišos toņos. Izvēlies baltus dabīga materiāla (lins, kokvilna) platus šortus komplektā ar vesti.

 

 

Esprit lina šorti 49,99

Lacoste polo krekls 95,-

Turo bikses 65,- (109,-)

Dr.Martens apavi 101,- (170,-)

 

Salmu cepure ir ne vien moderns, bet arī ļoti praktisks un noderīgs aksesuārs. Pirmkārt, tā vienā acumirklī piešķir jaunu un interesantu akcentu ierastajai garderobei. Otrkārt, tā lieliski pasargā no saules. Treškārt, tā ir labākā sabiedrotā nepaklausīgo matu dienā. Izvēlies arī salmu cepuri ar garām lentēm, kas lieliski papildina šīs sezonas modernāko aksesuāru, kā arī palīdz to nepazaudēt vējainā laikā.