UNIKĀLAS LATVIEŠU DIZAINERU KOLEKCIJAS STOCKMANN

No 6. septembra Latviešu dizaineru POP-UP veikals universālveikala 3. stāvā.
Rudens sezonā Stockmann iepriecina Latvijas dizaineru cienītājus ar piecu atzītu dizaineru sieviešu modes kapsulkolekcijām, kuras mākslinieki radījuši īpaši universālveikalam Stockmann. Dizaineri piedāvās jaunus tērpus, kā arī pieprasītākos modeļus, ko raksturos jaunas vēsmas, neredzēti audumi, krāsas un apdrukas.

POP-UP veikalā varēsiet iepazīt klasisko un eleganto Ivetas Vecmanes A/W21 kapsulkolekciju, Pixie Won’t Play apģērbu, kas pauž spilgtu vēstījumu un izceļ sievietes personību, Anna Led vintāžas, ziemas kūrortu un sportiskā šika caurstrāvoto kapsulkolekciju, Art Jam kolekciju, kas iederēsies ikvienā jūsu aktīvās dzīves mirklī, Elitas Patmalnieces krāšņo un grafiski krāsaino tērpu pasauli.

Savukārt mājas preču nodaļā apkūkojiet latviešu zīmola Tullia Home mājas tekstilu ar sapņainiem mākslinieces zīmējumiem.

Ar jaunās rudens sezonas POP-UP veikalu, universālveikals Stockmann aizsāk ilgtermiņa sadarbību ar Latvijas dizaineriem, kuras ietvaros piedāvās saviem klientiem dažādu Latviešu dizaineru īpaši radītu apģērbu, modes preces, aksesuārus un interjera lietas. Stockmann mērķis ir atbalstīt Latvijas dizainerus un radīt unikālu piedāvājumu universālveikala klientiem.

Zīmols Iveta Vecmane piedāvā jaunu, īpaši universālveikalam Stockmann radītu kapsulkolekciju A/W21, kas balstīta klasikā un elegancē, vienlaikus neizslēdzot ērtumu un komfortu gan ikdienā mājas, gan darba vidē. Kolekcija ietver lietišķas un mazāk formālas kleitas, vienmēr eleganto kostīmu, un sportiskākus apģērbus, piemēram, hūdijus un T-kreklus. Pieejami arī svārki ar faltētiem dekoriem, kreklblūzes un aksesuāri, ar kuriem veiksmīgi papildināt jau esošo garderobi.

Zīmola Anna Led īpaši Stockmann radītās kapsulkolekcijas Vintage Chic iedvesma ir vintāžas audumi un ziemas kūrorti. Kolekcija apvieno elegantu stilu, sportisku šiku un daudzpusīgumu, tās audumi, faktūras un krāsas izvēlētas, lai varētu izveidot komplektus gan ikdienas pastaigām, gan īpašiem gadījumiem. Izmantoti dažādi vintāžas elementi – arhīva pogas un rievotas lentes uz sporta džemperiem, rokām darinātas raga pogas un jostu sprādzes uz ziemas jakām un kleitām. Kā vienmēr kolekcijās uzsvērta saikne starp tradīcijām un mūsdienu ritmu.

Latviešu zīmola Pixie Won’t Play kolekcijas stāv pāri laikam un modes aktualitātēm. Katrs apģērbs ir mākslas darbs, kas pastiprina valkātājas raksturu un tēlu, izceļot sievieti, viņas siluetu un personību. Apģērbs, kas nes līdzi vēstījumu. Apģērbs, kas liek justies īpaši, jo sievietes sajūtas runā skaļāk par tērpu. PIXIE ir sinerģija starp māti un meitu. Viņas tic, ka apģērbs sevī nes enerģiju, tāpēc svarīgi izvērtēt, ko valkājam tuvu pie ādas un liekam pie sirds. PIXIE apģērbi ir radīti, rūpējoties par to veidotājām, valkātājām un planētu, un tiek valkāti tālu ārpus Latvijas robežām.

Mākslinieciski košais zīmols Elita Patmalniece valdzina ar krāsu un grafiku pārpilnību, sajūsminot ar spilgtiem motīviem, stilu un raksturu. Tērpi pašapzinīgām sievietēm, kuras apzinās savu individualitāti!

Zīmols Art Jam piedāvā kolekciju „Pārmaiņas”, kurā koncentrējas uz neprātīgi straujo pasaules tempu, radot apģērbus, kas būs piemēroti jebkuram straujās ikdienas brīdim. Zīmols vēlas, lai skaisti apģērbi būtu pieejami katrai sievietei, neatkarīgi no vecuma, ārienes un ieņēmumiem. Trīs kolekcijas pamatelementi ir lakonisks piegriezums, kāda īpaša detaļa un mūsdienīgi materiāli. Zīmola radītājiem nekas nav sīkums, viss ir būtisks. Zīmols ciena vienkāršību un uzmanību detaļās. Laipni lūgti „Pārmaiņas! Kolekcija ir radīta ārpus laika un visiem laikiem.