Trends soft suiting - pārliecinošs komforts

Šis trends visprecīzāk atbilst apģērba būtībai – izskatīties labi, kvalitatīvi un pārliecinoši, būt ērtam un sniegt valkātajam baudāmu komfortu. Ne tikai brīvā stila apģērbu jomā pašlaik valda pārmaiņu – arī biznesa modes kultūrā ieplūst jaunas vēsmas! Patlaban vērojama tendence, ka klasiskie kostīmi un uzvalki piedzīvo transformācijas – gan krāsu, gan piegriezumu un formu izvēle kļūst aizvien plašāka.

Šobrīd modē ir apvienot klasiskā stila apģērbu – žaketi, bikses un svārkus – ar sportiskiem aksesuāriem. Un viens no spilgtākajiem akcentiem kā urbānā dzīvesveida simbols ir tieši apavi.

Marella žakete 169,-/Marella bikses 169,-
Cut&Pret mētelis 169,-/Max&Co bikses 159,-

Šīs sezonas trends sievietēm ir nēsāt auduma vestes, lai arī tradicionāli tās pieder vīriešu garderobei. Aktualitāte ir arī trīsdaļīgs uzvalks, kas šosezon īpaši izcēlās modes skatēs. Uzvalkā šosezon var doties ne tikai uz darba tikšanos, bet arī izvēlēties to ikdienas gaitās vai vakara iziešanās.

Vēl aizvien viens no šīs sezonas galvenajiem elementiem garderobē ir žakete un paredzams, ka tā būs arī pavasara trends un aktualitāti tik drīz nezaudēs. Brīva krituma piegriezums, plati pleci, pagarināts siluets, kā arī josta, kas sievišķīgi akcentē vidukļa līniju. Īpaši aktuāli ir kombinēt šāda silueta žaketi un bikses, vēlams no viena auduma vai līdzīgās krāsās.

Selected žakete 99,99/Construe mētelis 179,-
Construe bikses 69,90/Tommy Hilfiger džemperis 119,-

Sievietēm, kuras savā tēlā labprāt akcentē kājas, noteikti patiks jaunā tendence – žaketi kombinēt ar Bermuda stila biksēm, kas atgriezušās modē kā casual stila risinājums business-ready apģērbam.

Apģērba krāsu paletē šosezon dominē gaišu pasteļtoņu gamma, kā arī dzelteni brūnie zemes toņi. Aktuāls ir arī fuksiju rozā un zilais, bet būtiskākais, kas raksturo soft suiting trendu, ir apģērba komplektēšana līdzīgos vai vienādos krāsu toņos.