Rimti un tradicionāli

Šogad ir tāds pirmssvētku laiks, kad manī sakrājies īpaši daudz pateicības.  Par maniem mīļajiem. Par veselību. Par maniem gadiem. Par iespēju joprojām strādāt un būt noderīgai. Bet ne vairs pārstrādāties un nogurušai vakaros iekrist gultā. Esmu gana strādājusi, nu varu beidzot baudīt un atļauties paņemt atvaļinājumu arī tāpat vien – piemēram, kā tagad, lai godam sagatavotos svētkiem.

Lai ar mīlestību un siltām domām rimti izraudzītos dāvaniņas savējiem, ar izdomu tās iesaiņotu un ikvienam uzrakstītu arī pāris rindiņas kartītē. Lai sapostu māju svētkiem, šur un tur paslēptu kādu pārsteigumu mazākajiem, lai sapostos pati un ar pietāti izrotātu lielo egli.

 

Jā, es sekoju līdzi gan modes tendencēm, gan orientējos modernajās tehnoloģijās, un man tas viss patīk, bet, ja tā no sirds jāsaka – manī mājo nostaļģija par tradicionāliem Ziemassvētkiem kā manā bērnībā. Ar egli līdz pašiem griestiem, svecēm un gaismiņām, kopīgām dziesmām un rotaļām. Šogad mums tas viss būs, es par to parūpēšos.

Protams, arī par svētku cepeti un uzkodām, jo – un to saprot tikai ar gadiem – mīlestība iet arī caur vēderu. Īsta mammas mīlestība, kam dažkārt ir neērti izpausties vārdos, tāpēc tā “runā” caur svētku vakariņām.

 

Iedvesmojies svētku dāvanām

  

A+More cepure 14,90

DKNY apakšveļa 59,95

Stockmann Silk zīda acu maska 19,90

Blūze Rue De Femme 109,-

Cut&Pret kleita 59,90

Selected džemperis 49,99

Ted Baker šalle 69,-

Sheperd vilnas čības 50,-

Cap Horn pidžama 59,90