Stilīgi un jautri

Gan jau vecāki un vecvecāki atkal brīnīsies un grozīs galvas, ka mēs svinēsim “pa savam”. Bet tas nekas – gan pasēdēsim arī ar viņiem kādā no daudzajām brīvdienām. Esam taču jauni, mūsos kvēl vitāla uguns un gribam Ziemassvētkus nosvinēt spoži un stilīgi!

Egles mums nebūs, lai tā paliek mežā un baro planētu ar skābekli. Toties mums būs oriģināli svētku rotājumi, interesanti ēdieni un galvenais – mēs abi viens otram un vēlāk arī draugi ciemos. Vispirms pasvinēsim divatā un – hei, tā nebūs zvilnēšana dīvānā ar čībām kājās! Nē, mums būs ballīte, mēs saposīsimies un mirdzēsim, mēs pārģērbsimies vairākas reizes, jo, redzat, tik ļoti gribas svētkos skaisti izskatīties, ka diemžēl ar vienu kleitu īsto efektu panākt nevar…

Un kāds mums būs galds!  Tāds kičīgs klājums, ar mūsu mīļākajiem gardumiem snack un fingerfood stiliņā. Draugi būs gar zemi… Būs arī izmeklēta mūzika un dejas, būs čiliņš, viss izdosies lieliski, esam par to droši. Un galu galā – zaķi, kā vienreiz teica tava omīte? Ka Ziemassvētki ir Jēzus piedzimšanas svētki. Tas taču ir prieks! Var teikt arī, mīlestības un prieka svētki. Tieši tādi mums būs šie Ziemassvētki.

 

Iedvesmojies svētku dāvanām

  

Bosweel krekls 79,90

Samsoe&Samsoe blūze 119,-

Calvin Klein zeķes 3 pāri 34,90

Olymp tauriņš un bikšturi 69,90

Royal Republiq kosmētikas maks 40,-

Casa Stockmann virtuves dēlītis 30x16cm 9,90

Casa Stockmann piesta ar miezeri 39,90

Cilio vara krūze 12,90

Fiskars nazis Norden 41cm 119,-

Peugeot dzirnaviņas 22cm 79,90