Stila ieteikumi attālinātajam darbam

Šī gada pavasaris daudziem iemācīja strādāt no mājām un vienlaikus mainīja arī priekšstatus par darbam piemērotu apģērbu. Ja strādāšana no mājām un videokonferences turpināsies, mūsu ieteikumi ļaus jums izskatīties eleganti video sanāksmē pat reizēs, ja kājās būs treniņbikses un vilnas zeķes!

 

Viegls un ātri uzklājams grims

Strādājot mājās, pat viegls ikdienas grims var šķist lieks. Un tomēr – lai arī datora videokameras attēla kvalitāte var “noslēpt” sejas ādas trūkumus, nez vai kāds vēlas rādīt kolēģiem un sadarbības partneriem sagurušu seju. Tāpēc pirms videozvana iesakām uzklāt vieglu caurspīdīga toņa lūpukrāsu, nedaudz krēmveida vaigu sārtuma, bet matus atsvaidzināt ar sauso šampūnu un sasukāt glītā, kārtīgā frizūrā. Tas viss aizņems vien pāris minūtes, bet seja izskatīsies daudz dzīvīgāka!

 

Aksesuāru spēks

Lielākoties videozvanos ekrānā redzamas tikai sejas, tāpēc lielākā uzmanība jāpievērš tieši aksesuāriem, kas redzami sejas ietvaros. Stilīgu tēlu var panākt, piemēram, ar efektīgiem auskariem, izteiksmīgu matu rotājumu, kaklam apvītu zīda šallīti un līdzīgiem aksesuāriem. 

Oscar Jcobson žakete 599,-/ TOKU čības 47,-/ Schiesser bokseršorti 19,90/ Stockmann 1862 kaklasaite 29,90/ Oscar Jcobson džemperis 129,-/ Falke zeķes 17,90

 

Must have žakete

No mājām strādājošas sievietes garderobē noteikti ieteicama ir kvalitatīva žakete vai bleizers, kas labi izceļ augumu un rada eleganti lietišķu tēlu pat tad, ja zem žaketes izvēlēts ērts un vienkāršs T-krekls.

Tommy Hilfiger zakete 249,-/ Sussid čības 70,-/ Stockmann Silk naktskrekls 119,-/ Quay brilles 50,-/ Balmain PAris Shampooing Sec Sausais šampūns 75 ml 9,50

Kvalitatīva žakete būs zelta vērtē arī citkārt, izejot no mājas un atgriežoties darbavietā klātienē. Ja mājās drēbju skapī lielākoties atrodams ikdienišķs ielas apģērbs, stilīga žakete piešķirs lietišķu akcentu gan bohēmiski puķainai kleitai, gan padilušiem džinsiem un sportiskiem apaviem kājās.

Quay brilles 58,-/ Quay brilles 58,-/ Samsoe Samsoe kleita 179,-/ Samsoe Samsoe blūze 119,-/ EMU Australia čības 59,-

 

Spēles laukumā – džemperi!

Ja bleizeri tomēr neiet pie sirds un iecienītā stila, var izvēlēties dažādus džemperus, kas arī ir viena no sezonas stila aktualitātēm. Dažādi raksti, rūtis, svītras, interesanti piegriezumi un neierastāki kakla izgriezumi, dekoratīvas uzšuves un skaistas pogas… Datora ekrānā redzams elegants džemperis radīs rūpīgi veidotu tēlu pat tad, ja kājās ir šorti un mājas čības!

Marella jaka 229,-/ EMU Australi a čības 69,-/ Marella kleita 165,-/ Quay brilles 50,-/ Bobbi Brown Pot Rouge lūpu un vaigu sārtums 35,-

Olymp tauriņš 39,90/ Selected džemperis 69,99/ Selected krekls 69,99/ Toku čības 47,-/ Quay brilles 55,-/ Falke zeķes 17,90/ Cap Horn pidžamas bikses 29,90