Somijas dizains

Ja ikdienā dodiet priekšroku vai tikai vēlaties iepazīties ar skandināvu eleganci garderobē, tad Stockmann modes preču nodaļās atradīsiet Stockmann dizaina zīmolus gan vīriešu, gan sieviešu, gan bērnu apģērbu nodaļā.

STOCKMANN ZĪMOLU SOLĪJUMS IR PIEDĀVĀT PLAŠAS KOLEKCIJAS  AR LIELISKU CENAS, KVALITĀTES UN DIZAINA ATTIECĪBU

Izvēlieties savai personībai visatbilstošāko:

 

Vīriešu mode

Cap Horn
Kolekcija veidota no īstiem klasiskiem un laikā nezūdošiem apģērbu modeļiem. Iedvesmoti no amerikāņu austrumu krasta vienkāršā un brīvā dzīves stila. Individuāli ikdienas, sezonas must have apģērbi ar lielisku cenas un kvalitātes attiecību. 
Dizains veidots pašpārliecinātiem vīriešiem, kuri izvēlas pārbaudītas vērtības, nevis aktuālās tendences. Klasiski, bet ne garlaicīgi ar dziļu izpratni par kvalitāti un ikdienas vienkāršību.

Bodyguard
Autentiska ikdienas kolekcija ar modernu akcentu jebkura vecuma pilsētnieciska stila vīriešiem, kuri novērtē relaksētu dzīvesveidu. Pievilcīgs jaunā un tradicionālā apvienojums.

 

 

Sieviešu mode

A+more
Mūsdienīgu aksesuāru kolekcija dažādām gaumēm, pieejams luksus ar svaigiem sezonas akcentiem. Uzticamas kvalitātes kolekcija ar sezonas pamata tendencēm, kā arī regulāri jaunumi.
Zīmola identitāte tiek komunicēta skaidri un zīmola stāsts nemainās kvalitātes, cenu pieauguma vai biznesa lēmuma ietekmē.

NOOM
Pieejamas kolekcijas, kas veidotas pasaules pilsētnieciskā ikdienas stilā, kas nemitīgi attīstās.

NOOM fokusējas uz:

  • Plašu mūsdienīgu un sievišķīgu produktu kolekciju;
  • lielisku cenas un kvalitātes attiecību;
  • ērtu apģērbu komplektu veidošanu.

Cut & Pret
Moderni, mūsdienīgi modes favorīti, vienmēr iedvesmojoša un ar aktuālām detaļām papildināta pamata kolekcija. Mēs interpretējam aktuālās modes tendences, spēlējoties ar siluetu, materiālu, apdruku un krāsām. Radām apģērbu, kas iedvesmo un ir ērti valkājams.

 

Bērnu un jauniešu mode

BEL
BEL zīmols vēlas iedrošināt tīņus apzināties savu unikalitāti un skaistumu.
Modernas, ikdienas stila kolekcijas, ko viegli kombinēt un saskaņot.
Bērnu nebeidzamās enerģijas piesātināts, atraktīvs un atbilst augstas kvalitātes standartiem

CUBE Co
Piedāvā stilīgu ikdienas apģērbu kolekciju ar unikālām apdrukām, papildinātu ar tehniskām detaļām, izturīgu un komfortablu. Visaktuālāko un aizraujošāko, atbilstošu augstas kvalitātes standartiem.

 

BOGI

Zīmols izceļas ar komfortu, krāsu dažādību, ikdienišķām, nezūdošām modes vērtībām.
Vienmēr aktuālas pamatlietas un moderni akcenti, sabiedrības veidotas modes tendences (insta – outfits) ikdienas gaitām.