SELECTED FEMME

SELECTED FEMME

Selected Femme šai vasarai piedāvā maigos pasteļtoņos vai ar drosmīgāk platām svītrām izgreznotas vieglas kleitas, kuras atgādina naktskreklus, kurus lieliski papildināt ar šim zīmolam tik raksturīgajām kvalitatīvajām ādas jakām vai masīvajiem adījumiem, lai sasniegtu rokzvaigznes cienīgu tēlu apmeklējot vasaras mūzikas festivālus vai vakariņas restorānā pie upes. Toņu gamma – maigi rozā pūdertonis, krītpapīra zils, pelēcīgs džinsu zilais, piesārtuša mēness dzeltenais, koši balts, dziļi melns, mahagonija sarkanais. 

SELECTED FEMME ir elegance bez liekām niansēm, kas sakņojas skandināvu estētikā. Visas kolekcijas ir iedvesmojušas ikoniskas pagātnes sievietes, kuras piedāvā arī tagadnes esenci. SELECTED FEMMEvienmēr kombinē klasiku un augstās modes tendences, radot izsmalcinātus apģērbus, kas raksturo zīmolu. Silueti ir stilīgi un vienlaikus sievišķīgi. Tie ir vienkārši, bet drosmīgi. SELECTED FEMME rada klasiskus tēlus, ko piepilda pārsteidzošas detaļas. SELECTED FEMME rada tādu modi, kuru jūs vēlēsieties valkāt vairākas sezonas pēc kārtas!

Cenas: blūze 69.99 EUR, blūze 49.99 EUR. 

 

 

 

SELECTED HOMME

SELECTED HOMME iemieso labu gaumi jebkurā veidā un formā modernos vīriešu apģērbos.SELECTED HOMME iestājamies par unikālu modernā vīrieša interpretāciju, kura stils ir vienlīdz individuālistisks un pārliecināts. Viņš pieskaņo un kombinē savu esošo garderobi ar sezonas jaunatnācējiem, lai radītu atšķirīgu, aizraujošu tēlu. SELECTED HOMME vīrietim svarīgākais ir uzmanība detaļās un augsta kvalitāte.

Cenas: džinsa šorti – 49.99 EUR, t-krekls 19,99 EUR, žakete 119.99 EUR, bikses 59.99 EUR

 

 

Cena: 199.99 EUR

 
Cena: 79.99 EUR

 
Cena: 199.99 EUR

 
Cena: 299.99 EUR

 
Cena: 69.99 EUR

 
Cena: 79.99 EUR