Sand Copenhagen 2018. gada rudens/ziemas sezonas kolekcija

Sand Copenhagen 2018. gada rudens/ziemas sezonas kolekcijas kampaņu vīriešiem


2018. gada rudens/ziemas kolekcija smeļas iedvesmu no 70. gadu Sanfrancisko, kur klasiskā veidā tērpās gan mākslinieki, gan uzņēmēji, izceļot sevī labāko. Krāsu palete ir iegūta no Deivida Hoknija gleznām – vienlaikus piesātinātām un intensīvām, izdzīvojot šīs desmitgades dabisko sajūtu. 

Vīriešu apģērbu kolekciju raksturo elastīgi audumi ar likru vai mehāniski austi. Mīksts zamšs pievilcīgos ādas toņos. Eleganti trīsdaļīgi uzvalki ar svītriņām. Augstākās klases izcili audumi. Tvīda audums retro stila mēteļos. Dzeltenbrūni toņi un kašmirs. Rūtis Velsas prinča stilā. Retro korda audums. Maigs flanelis. Alpaka vilna. 
Galvenie kolekcijas elementi ir krekli ar austrumnieciskām apdrukām un mākslinieciskiem ziediem. Vilnas mētelis – ar vienrindu un divrindu pogām. Mīksti flaneļa un tencel auduma krekli. Svīteri košos toņos. Vējjakas ar lieliem atlokiem. Elastīgas činos bikses. Trīsdaļīgs uzvalks.

Krāsu paletē ir dažādi dzeltenbrūnie toņi no gaiša līdz tumšam. Okera dzeltenais. Kastaņbrūnais. Piesātināts rūsas sarkanais. Vulkānisks melnais. Eleganti pelēkie un pusnakts zilie toņi.