Rudens modes skate Rīgas kanālā

Stils ir dzīvs! Par to 16. septembra pēcpusdienā varēja pārliecināties ikviens, kas atradās Rīgas kanāla tuvumā, – tur pirmo reizi notika Stockmann rudens modes skate.

Mode atdzīvojās pusstundu garā stila ceļojumā uz plosta ar īpašu Elīnas Gediņas horeogrāfiju un  Stockmann rudens modes vēstnešu Maijas un Reiņa Sējānu mūzikas pavadījumu. Braucienā ar plostu pa Rīgas kanālu devās modeļi, izrādot tērpus no jaunajām rudens apģērbu kolekcijām.

FOTO: Rudens modes skate uz Rīgas kanāla (foto: Jānis Škapars, TVNET)

Modes skatei izvēlēti jaunāko kolekciju apģērbi un aksesuāri no izcilākajiem zīmoliem – Versace Jeans Couture, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Trussardi Jeans, Tommy Hilfiger, Coach un citiem, priekšroku dodot drosmei katrā stila elementā. Modeļi demonstrēja modernus un īpaši šai modes skatei stilistes veidotus Anastasijas Paškēvičas stilus, neaizmirstot arī par šī rudens pasaules modes tendencēm – monohromiem vai vienotā rakstā ieturētiem apģērbiem. Modes skatē bija redzami arī Stockmann rudens stila vēsntešu Maijas un Reiņa Sējānu izvēlētie tērpi un aksesuāri.

  Foto: Nils Vilnis

FOTO: Rudens modes skate universālveikalā (foto: Nils Vilnis)

Īpašās modes skates tapšanā piedalījušies arī citi Stockmann rudens stila vēstneši. Modes skates scenogrāfijā rudens interjera un dizaina aktualitātes ienesa interjera arhitekte Anda Ozoliņa, bet modes skati klātienē vēroja un savos iespaidos dalījās modes vēstnese Laura Saulīte un skaistuma vēstnese Almaza Pirha.

Foto: Toms Svilāns

Viņu stila ceļojumam ikviens interesents varēja sekot līdzi gan kanālmalā, gan arī tiešraidē, bet pēc tam modes skate turpinājās u/v Stockmann 3. stāvā kopā ar DJ Rudd un radio personību Kristīni Komarovsku. Modes skati klātienē vēroja mūziķi Reinis un Maija Sējāni, interjera arhitekte Anda Ozoliņa, Laura Saulīte un citi sabiedrībā zināmi cilvēki.

FOTO: Rudens modes skates atmosfēra (foto: Toms Svilāns)

Foto: Toms Svilāns

FOTO: Rudens modes skates un pasākum aizkulises (foto: Colortime)