Rudens ir jaunais sākums

Sākums gada vēsajai sezonai, kad pēc siltajiem un saulainajiem vasaras atvaļinājumiem Latvijas laukos vai ārpus valsts robežām atgriežamies atpakaļ pilsētās un darbos. Rudens ir jaunais sākums skolas gaitām un biroju sezonai, arī jaunai garderobei un stilam. Ļaujies universālveikala Stockmann aktuālajiem piedāvājumiem, kas būs tavs oficiālais stila ceļvedis šajā rudenī!

 

OFICIĀLAIS STILA CEĻVEDIS, atgriežoties BIROJĀ

Modē joprojām ir ērts, bet izteiksmīgs apģērbs – ērtums ir jaunā elegance, kosmētikā dominēs mirdzums paralēli bēšajiem toņiem, savukārt kungi varēs atļauties būt mazliet maigāki savās elegantajās stila izvēlēs. Rudens ir jaunais sākums, un sāc gatavoties tam jau laikus!

AKTUĀLĀ TENDENCE – ABSOLŪTS KOMFORTS
Justies ērti ir modē arī tad, kad runa ir par saspringt un darbadienu birojā. Izvēlies lietišķu apģērbu ar funkcionāliem elementiem un iekāp savās stilīgākajās sportakurpēs, pošoties uz darbu.

 

ROMANTISKI LIETIŠĶAIS ŠIKS
Sievišķība ir pelnījusi tikt apdziedāta un godā celta. Lietišķas kleitas un blūzes, kuras caurstrāvo romantiskas nojausmas, jau sen pelnījušas nokļūt tavā jaunajā garderobē.

 

KREKLA JAUNĀ DZĪVE
Kā atstāt paliekošu iespaidu? Izvēlies kreklu visdažādākajām dzīves situācijām! Stilīgs pletkrekls kopā ar klasiskiem džinsiem, T-krekls zem žaketes – variāciju iespējas ir visplašākās, jo savus noteikumus raksti tu pats.

 

Iepazīsties ar Maijas Rozītes-Krištopanes (radiopersonība un pasākumu vadītāja) un Aivja Ceriņa (TV raidījumu un pasākumu vadītājs) šī rudens atklājumiem garderobē šeit>>

 

OFICIĀLAIS STILA CEĻVEDIS, atgriežoties SKOLAS SOLĀ

Sportiskais stils šobrīd dominē kā ielās, tā modes skatēs uz mēles, un šāds apģērbs un apavi ir ērti un praktiski ne tikai sportojot, bet arī ikdienā, kombinējot ar casual stila tērpiem. Turklāt tas ir arī lielisks sevis izteikšanas veids un savas personības paušana. Izvēloties sporta stila apģērbu, tiek demonstrēta gan sava nostāja un izvēles, gan attieksme pret aktīvu, kustīgu un veselīgu dzīvessveidu.

Iepazīstiet Kaspara Ozoliņa, DCH studija treneris, Televīzijas raidījumu vadītāja viedokli šeit>>

 

KOŠI AKCENTI STILĪGIEM JAUNIEŠIEM
Košāk ir labāk! Jauniešu mode pieprasa pamanāmas apdrukas, rakstus un krāsu trakumu.

 

 

SPORTISKAI IKDIENAI UN VISLABĀKAJĀM BRĪVDIENĀM
Lielizmēra hudiji, sportiskas bikses un dzīvespriecīgi aksesuāri – lai dzīvo stila demokrātija!

 

 

 Laimē lidojumu uz Ņujorku vai Singapūru!

Sīkāk par loterijas noteikumiem uzziniet šeit>>

 

Stockmann aicina ikvienu sniegt savu artavu atbildīgas modes radīšanā