QUAY AUSTRALIA JAUNĀ SAULESBRIĻĻU KOLEKCIJA

Zīmols Quay Australia ir izlaidis Dženiferai Lopesai par godu nosaukto saulesbriļļu kolekciju sievietēm, ko iedvesmojis Lopesas gars un stils – QUAY X JLO. Jauno saulesbriļļu sēriju tagad ir iespējams arī universālveikalā Stockmann.

Runājot par šo partnerību, Quay Australia  izpilddirektore Džodija Brikere (Jodi Bricker) komentē: “Dženiferai Lopesai piemīt izteikts sievišķības spēks, kas iedvesmo sievietes, kuras sapņo par sasniegumiem. Viņa demonstrē visas savas dažādās personības šķautnes – viņa ir superzvaigzne, biznesa lēdija, māte – un tieši par to stāsta zīmols. Par spēju katru dienu atklāt savas labākās īpašības – lūk, ko tas nozīmē jums.”

Kolekcija QUAY X JLO, kas ir veidota, lai būtu tikpat spilgta kā tās iedvesmotāja, iekļauj 6 modeļus ar dažādām krāsu paletēm, izceļas ar grezniem metāla akcentiem, lielizmēra formām un efektīgām lēcu apdarēm. Sieviešu līnija piedāvā dažādu formu un izmēru daudzveidību, ieskaitot jaunu klasisko lidotāju briļļu variantu, koķetīgās “kaķa acis” un lielās vairogveida brilles.

“Saulesbrilles vienmēr ir bijušas svarīga manas garderobes sastāvdaļa,” saka Lopesa. “Man patīk, cik viegli var mainīties garastāvoklis, vienkārši uzliekot saulesbrilles. Man ir tik svarīga pašizpausme un pārliecība, un daļa no tā ir šī lieliskā sajūta, kas tev ir, kad tu uzvelc labas saulesbrilles.”

Dženifera Lopesa ilgi ir bijusi šī zīmola piekritēja – kas ir pazīstams ar sadarbību ar slavenībām un ierobežotu sēriju izlaidumiem – un kopš 2015. gada regulāri tikusi pamanīta Quay saulesbrillēs.