Pavasarīgi aksesuāri no A+More

Zīmola A+More filozofija ir piedāvāt skaistus un funkcionālus augstas kvalitātes aksesuārus, kuru radīšanā galvenais uzsvars tiek likts uz ilgtspējību un godīgu tirdzniecību. A+More zīmols aptver plāšu aksesuāru klāstu – zīmola kolekcijas ietver somas, makus, mīkstos aksesuārus, jostas un ādas cimdus.

 

A+MORE 2020 PAVASARA/ VASARAS KOLEKCIJA

Šajā sezonā A+More piedāvā trīs virzienus:

Pirmā ir Tropical Cargo tēma, ko raksturo tādas krāsas kā Kantalupes meloņu tonis un zaļganbrūnie toņi apvienojumā ar smilškrāsu un krēmkrāsu. Lietderīguma iedvesmotais dizains ir funkcionāls un sastāv no viegli valkājamiem apģērbiem. Mugursomas, plecu somas un jostas somas ir paredzētas ērtai ikdienas nēsāšanai un ir radītas atbilstoši sezonas aktuālajām formām, savukārt mīkstajos aksesuāros novērojamas ziemas vēsmas svaigās pavasara krāsās, iezīmējot pāreju uz pavasara sezonu.

A+MORE soma 49,90
A+MORE Clutch soma 39,90
A+MORE soma 29,90
A+MORE soma 39,90

 

Otrais virziens atbilst tēmai Soft Impact, kurā dominē atturīgi romantisks stils. Pavasara pasteļtoņi ir apvienoti ar ziedu rakstiem un jaunākajām saulesbriļļu formām, modernām jostām un aktuālajām ķēdes siksnu somu tendencēm. Tas ļauj izveidot pārsteidzošu, rotaļīga sievišķīguma akcentētu tēlu.

A+MORE saulesbrilles 24,90
A+MORE saulesbrilles 24,90
A+MORE lakats 19,90
A+MORE cepure 19,90

 

Trešā tēma ir Lazy Summer dizains aicina patērētājus pāriet no lielāka patēriņa uz labāku patēriņu.  Tradicionālās meistarības novērtējums un izcila dabiskuma īpašības apvienojas ar iedvesmu, ko sniedz jaunākās modes tendences. Tādas nianses kā, piemēram, bruņurupuču bruņu akcenti uz ādas, auduma, cepurēm, platām pītām jostām un liela izmēra džutas somām, kā arī lina un zīda šallēm, kas krāsoti, izmantojot dabiskas dārzeņu krāsvielas, ļauj piešķirt tēlam izsmalcināti piezemētu izskatu. Šajā sezonā jūs varat brīvi eksperimentēt ar dzīvnieku uzdrukām savā stilā, lai padarītu šo dizainu drosmīgāku un rotaļīgāku.