PAVASARA VĒJI PŪŠ NO 70. GADIEM

Šopavasar mode atgriežas vairākus gadu desmitus senā pagātnē un meklē iedvesmu bezrūpīgajos 70. gados. Retro stils pieprasa meistarību, kuras būtība ir prasme rast līdzsvaru. Šie padomi palīdzēs jums atrast īsto līdzsvaru starp aizgājušajām desmitgadēm un šo brīdi.

 

Esprit mētelis  179,99

Ted Baker bikses 159,-

Ted Baker blūze 159,-

Esprit kleita 89,99

 

 

Pievienojiet retro elementus pamazām

70. gadu modes formu valodā skaidri izceļas konkrēti elementi: platas bikšu staras, plandošas svārku malas, apjomīgas apkakles un koši raksti. Ja retro stils jums vēl nav labi pazīstams (un jo sevišķi tad, ja minētā desmitgade jau reiz ir izdzīvota), tās elementus savā garderobē ieteicams ieviest pamazām. Ja sajutīsiet, ka šis stils jūsu sirdij ir tuvs, būs vienkārši pievienot citus elementus! Sāciet, piemēram, ar balonveida piedurknēm vai džinsiem ar platiem galiem.

 

 

 

Priekšplānā – nevērība

Bieži uzskata, ka, lai ģērbtos retro stilā, ir pamatīgi jānoņemas. Patiesībā tas var būt pat ļoti vienkārši. Saskaņojiet tērpa augšdaļas un apakšdaļas krāsu vai rakstu; vienots kopējais tēls atstās iespaidu, ka tas ir labi pārdomāts, turklāt neprasīs daudz pūļu! Bez tam apģērbs 70. gadu stilā priecīgi plandās un skaisti krīt – tātad ir arī ārkārtīgi ērts.

 

Meklējiet kontrastu

Ja vēlaties izskatīties kā iemaldījies tagadnē no 70. gadiem, tērpieties tieši tā! Ja jūsu lielākās bailes ir, ka izskatīsieties kā izkāpis no laika mašīnas, pievērsiet uzmanību tam, lai jūsu tērpā pagājušos gadu desmitus līdzsvarotu detaļas no mūsdienām. Varat, piemēram, iegādāties izcili trendīgu retro kostīmu un vilkt pie tā ādas sporta čības – tādējādi tēlā veidosies interesanti slāņi un jūs radīsiet tieši jums raksturīgo līdzsvaru.

Esiet atvērts retro stilam, izmēģiniet to, sākot ar vienu vai dažiem elementiem. Pavērojiet, cik daudz retro iederas jūsu stilā, un bezbailīgi jauciet to ar modernākiem aksesuāriem un apģērbu.