Oficiālais stila ceļvedis atgriežoties birojā

 

Aivis Ceriņš, TV raidījumu un pasākumu vadītājs-
FB:/aivis.cerins IG:/aiviscerins

 

Tā kā Latvijas vasaras ir gana īsas, es cenšos tās izbaudīt, cik vien iespējams, arī līdz ar apģērbu nomaiņu gadalaikos. Ja vasarā izvēlos maksimāli vieglu un brīvi apģērbu, tad, sākoties aktīvai televīzijas raidījumu sezonai septembrī, diezgan būtiski mainās arī izraudzītais apģērbs un apavi. Parasti jau savlaicīgi atrodu apavus ar biezāku zoli, lai stipra lietus dienās nav jāuztraucas par kāju saslapināšanos, iekāpjot kādā peļķē.

Tāpat mainās arī žaketes izvēle – ja vasarā tām ir plānāks materiāls, tad tuvojoties rudenim izvēlos biezāku audumu. Tādā veidā es dažkārt izsprūku no tā, ka nav jāvelk rudens mētelis, jo žakete ir gana bieza un  silta. Izvēloties apģērbu es ņemu vērā, vai tas atbilst manai personiskajai gaumei un vai es šo apģērbu, aksesuārus un apavus valkāšu ar prieku pēc tam, kad tie jau būs iegādāti un būšu sācis valkāt.

      
Calvin Klein T-krekls 59,90 Calvin Klein Jaka 159,90 Michael Kors Bikses 99,00 Ted Baker Krekls 139,00
Tommy Jeans Apavi 129,00 Royal Republiq Soma 160,00 Quay Australia Saulesbrilles 58,00 Laboratorio Need U 100 ml EDP 99,00

 

Svarīgi arī tas, vai izvēlētie apģērbi man ērti kalpos, jo īpaši tas attiecināms uz apaviem un žaketēm – tā kā man ir garas rokas, tad atrast sev piemērotāko, kur piedurknes labi der, man vienmēr ir izaicinājums. Līdz ar gadiem arvien vairāk secinu, ka manā garderobē man vajag mazāk apavu, bikšu un aksesuāru. Tāpēc biežāk izvēlos nopirkt vairāk labu apavu pārus, kur katrs ir dažādos toņos un stilos, lai varētu izmantot pasākumos un arī televīzijas raidījumos. Bikšu izvēlē priekšroku esmu sācis dot arvien tumšākiem toņiem, jo tā ir ērtāk pārējo tērpu kombinēt klāt. Krekli un žaketes manā ikdienā nekad nevar būt par maz un ieši šie divi elementi manā tēlā mainās katru dienu gan pēc noskaņojuma vai vajadzības.

 

Maija Rozīte – Krištopane, Radio personība un pasākumu vadītāja
IG:/maijarozite

 

Mans vīrs arien biežāk izsaka piezīmes par manas garderobes apmēriem. Atzīšos – jā, apģērbs, īpaši sievišķīgi skaists, ir mana vājība! Tāpēc man nav nepieciešams iemesls skapja papildināšanai, un, protams, laiks, kad viena sezona nomaina citu, tā vien aicina jaunu tērpu meklējumos.

Vislielāko baudu sniedz īpaši izdevīgi iegādātas preces. Kleitām, svārkiem, krekliņiem, džinsiem manā skatījumā nav jābūt dārgiem un šikiem, jo tad tos var mainīt un savā starpā kombinēt. Tomēr virsdrēbes, kas kļūst aktuālas pēc vasaras, lielākoties izvēlos, liekot uzsvaru uz kvalitāti un nereti arī zīmolu. Tāpat arī ar apaviem, somām un citiem aksesuāriem. 

Max&Co Žakete 349,00 Max&Co Bikses 159,00 Michael Kors Kleita 350,00 Butique Moschino Džemperis 335,00
Quay Australia Saulesbrilles 55,00 Michael Kors Apavi 165,00 Furla Soma 440,00 DKNY Apavi 139,00

Kaut arī sekoju līdzi tendencēm modē, tās nekad nediktē manu gala izvēli, jo pamatprincips, saskaņā ar kuru veicu pirkumu, ir tas, lai šis garderobes elements piestāvētu, un pēc tā seko  seko valkāšanas ērtums. Tomēr manā izpratnē ērtums ir rodams ne tikai sportiskos apavos vien, jo ikdienā esmu radusi vienmēr būt uz papēžiem. Un ja kurpes ir no sirds manējās, tad tajās joņot pa pilsētu un daudzajām darīšanām varēšu ne lēnāk kā botās.