Mode kārtu kārtām

Pārliecība

Pārliecība ir tas, kas mūs veido. Sākot ar pārliecinātām izvēlēm par to, ko mēs iegādājamies – cik kvalitatīvu, cik ilgtspējīgu, veselīgu, videi draudzīgu. Pārliecība veido arī mūsu tēlu – cik drosmīgi un atvērti jaunajam mēs esam, pārliecība izvēlēties un izmēģināt modes aktualitātes un pārliecinoši atrast piemērotāko sev.

 

Izmēģini modi kārtu kārtām

Aukstā laikā ģērbšanās kārtās ir vienlaicīgi gan praktiska, gan arī stilīgs trends. Izvēlies dažāda garuma, materiālu un krāsu apģērbus, tādejādi radot interesantas apģērbu kombinācijas. Izmēģiniet divas virsjakas vienu zem otras vai velciet vesti zem mēteļa. Ziemas periodā akcentējiet virsdrēbes – mēteļus, dūnu jakas, kažokus un adījumus. Arī šobrīd aktuālās neitrālas un mierīgas krāsas (bēšs, balts, kamieļkrāsa, brūnas rūtiņas, olīvzaļais, melns, pelēks) ir ideāla izvēle ģērbjoties kārtās, tās ir  universālas un viegli kombinējamas. Turklāt šo krāsu apģērbs lieliski veido bāzes garderobi.

Samsoe Samsoe džemperis 139,-

 

Marc O’Polo mētelis 319,95 
Max&Co virsjaka 399,-  Opus bikses 89,95 Samsoe&Samsoe džemperis 159,-

 

Ģērbjoties kārtās, mēs domājam arī par ilgtspēju. Kombinējot dažādos variantos apģērbu, ir iespēja radīt dažādus un arvien jaunus tēlus, izmantojot to pašu apģērbu. Tādējādi apģērbs var kalpot vairākas sezonas, taču tiek apmierināta arī vajadzība pēc jauna tēla.

Urbāna dzīves stila piekritēji izvēlas šo trendu brīvajam laikam, pastaigām pa pilsētu, aktīvai kultūras dzīvei, dienas pasākumiem un ikdienas skrējienā.

Makia džemperis 99,- Selected bikses 79,99 Construe soma 99,90

 

 

Construe mētelis 129,- Gant džemperis 129,90 Pierre Cardin virsjaka 229,-
Tommy Hilfiger mugursoma 139,90

 

Trends ir aktuāls kā sievietēm, tā arī vīriešiem, turklāt visbiežāk šajā stilā ģērbjoties, netiek izceltas auguma aprises – siluets ir brīvs vai pat oversized. Izvēloties interesanta griezuma apģērbus, ir iespējams izcelt un akcentēt noteiktas formas, piemēram, šobrīd aktuālo plato plecu līniju. Tāpēc arī gender-neutral piekritēji labprāt izvēlās šo stilu, kas neizceļ seksualitāti.

“Kārtu kārtam” trendā izpaužas individualitāte un daudzveidība, lai gan trends ir universāls un raksturīgs jebkurai Eiropas pilsētas videi, kurā ir sajaukušās dažādās kultūras. Tāpat apģērbā sajaucas arī dažādi materiāli un faktūras: vilnas adījumi, trikotāža, zīds, eko āda vai ādas izstrādājumi, dūnu jakas, kažokādas. To lieliski papildina aktuālie sportiskie elementi – sportiska stila apavi, mugursomas un jostas somas.