Ilgtspējīga Mini Rodini kolekcija BLAH BLAH BLAH

Mini Rodini zīmols

Mini Rodini ir Zviedru apģērbu zīmols bērniem, kuru 2006. gadā dibināja ilustratore Kasandra Rodina kā veltījumu visiem bērniem, viņu iztēlei un ticībai, ka viss ir iespējams. Zīmolam ir būtiski, lai bērnu apģērbs atbilst bērnu personībai, noskaņojumam un radošumam, lai vecākiem būtu viegli un aizraujoši iegādāties saviem bērniem labu un kvalitatīvu apģērbu, gan no dizaina, gan – videi draudzīgas un ētiskas ražošanas viedokļa.

Rotaļīgā un humorpilnā estētika var uzrunāt tieši bērnus, bet tikpat svarīga ir preču kvalitāte. Mini Rodini apģērbus ir interesanti valkāt un uzlūkot, turklāt to ražošana notiek videi un darbiniekiem labvēlīgākā veidā. Apvienojot izcilu kvalitāti un ekscentrisku izskatu, Mini Rodini ražo apģērbus, kuros vecāki vēlas ietērpt bērnus un kurus bērni labprāt valkā.

Zīmola jaunā kolekcija Blah Blah Blah

Blah Blah Blah ir Glamsual  (vārdu krāšņs un ikdienišķs apvienojums) kolekcija bērniem, kuri ilgojas pēc rokenrola dzīvesveida.

Kolekcijas iedvesmas avots ir Londonas SOHO un varoņi, kuri parādījās ielās 80. gadu sākumā. Ja šī kolekcija tolaik būtu bijusi veikalā, mēs esam pārliecināti, ka Bovijs būtu nopircis sporta tērpu lauzto rūtiņu rakstā. Debija Harija kopīgajā veikala apmeklējumā ar Igiju būtu ieskrējusi paķert T-kreklu ar maskēšanās tērpa rakstu (skaidrs, ka Igijs būtu izvēlējies Blah Blah Blah sporta kreklu). Fredijs Merkūrijs ikdienai būtu gribējis sarkano treniņtērpu, kam apakšā pavilktu baltu bezpiedurkņu kreklu, savukārt vakarā uz klubu viņš vilktu velūra bikses ar tīģerādas rakstu kopā ar pieskaņotu svīteri ar augstu apkakli.

Ārkārtīgi ilgtspējīga kolekcija, kas ir izgatavota no pārstrādāta poliestera, saskaņā ar Starptautisko bioloģiskās lauksaimniecības tekstilizstrādājumu standartu (GOTS) sertificētas kokvilnas, pārstrādātiem audumiem, liocela un pārstrādātām mākslīgajām kažokādām. Tā patiktu visiem, sākot no pankiem līdz jaunajiem romantiķiem.

Aplūko jaunā zīmola Mini Rodini kolekciju Blah Blah Blah bērnu un jauniešu modes nodaļā Stockmann 3. stāvā.

Mini Rodini kolekcijas Blah Blah Blah lookbook apskatāms šeit.