Dažādais ir jaunais saderīgais

Miksēt rakstus, izmantot pretstatus, ar apģērbu parādīt savu personību, tā ir viena no rudens/ziemas 2019 jaunajām modes tendencēm. Strīpas ar dzīvnieku rakstiem, austrumu raksti ar kādu īpašu akcentu. Šajā sezonā var kombinēt dažādus stilus un izpildījumus, jo arī pretstati mēdz nonākt pie kopsaucēja.

Anita Altmane
modes eksperte, stiliste

Katra jaunā modes sezona nāk ar iedvesmas vilni, svaigām idejām un aktualitāšu akcentiem. Šī rudens bagātīgais tendenču sortiments būs spilgts piemērs tam, ka raibajā piedāvājumu klāstā būs lietas, kurās iemīlēties un kuras kā piemērotas sev atradīs gan izsmalcinātas biznesa sievietes, gan zinošas modes dāmas.

Aktuālu un modernu tēlu noteikti var raksturot caur atjautīgi savienotiem pretpoliem, tādēļ zaļā gaisma drosmīgām stilu kombinācijām. Klasika rotaļājas ar sportiskiem elementiem un minimālisms draudzējas ar romantiskiem motīviem. Jaudīga plecu līnija, eleganti grafiski raksti, stilu eklektika un košu krāsu eksplozija būs pa spēkam katrai modes mīļotājai, kas vēlas atrast un izcelt tieši savu personību.

Turklāt iesakam rudens košās krāsas miksēt arī mājas interjerā, atsvaidzinot viesistabu ar jauniem, krāsainiem dīvāna spilveniem, rudenīgām ziedu kompozīcijām stilīgās vāzēs. Guļamistabai izvēlieties gultas veļu ar neparastu apdruku un uzklājiet košu brokastu galdu.

Vairak par mājas preču aktualitātēm rudens/ziema 2019 aktualitātēm uzziniet šeit>>