MAX & Co. rudens/ziemas kolekcija

Zīmola MAX & Co. rudens/ziemas kolekcija universālveikalā Stockmann

Krāsu, apdruku un faktūru slavinājums, šie enerģiskie apģērbi piešķirs satriecošu stilu jūsu ikdienai. 

MAX&Co. 2017. nada rudens/ziemas kolekcija vēlas sniegt iedvesmu jūsu ikdienai ar modernu pārpilnību, kas rada pragmatisku, utilitāru noskaņu. Apģērbi ir pārsteidzoši daudzveidīgi – viegli uzvelkami un kombinējami – kolekcijā, kas smeļas izmeklētu iedvesmu no 40. un 70. gadiem, vienlaikus absolūti piestāvot mūsdienām. 

Kopējā noskaņa ir eklektiska, nepiespiesta elegance. Plūstošos siluetus atdzīvina izteiksmīgi ziedu raksti, grafiskas svītras un bagātīgi dārgakmeņu toņi – koraļļu sarkanais, violetais, oranžais un okera. Ziedu zīmējumi rada mākslinieciski bohēmisku burvību. Kolekcijas centrālais punkts ir midi garuma kleitas, kā arī nemanāma pāreja no dienas uz vakara apģērbu; vienkāršus piegriezumus atdzīvinot ar drosmīgiem ziedu rakstiem, sievišķīgu skatījumu uz kamuflāžu un grafiskiem bloka ielaidumiem. 

Monohromām svītrām ir ļauta brīva vaļa atsevišķos apģērbos un kleitās, tās plūst dažādos virzienos. Materiāli ir īpaši grezni – plāni, mirgojoši metāliskie audumi, plūstošs atlass un krāšņs samts – piešķirot dienas apģērbiem jaunu dekadenci. Volāni un bārkstis ir izvietoti viscaur un akcentē kolekcijas taktilo būtību.

Bikses: 179.00 EUR

Kleita: 229.00 EUR

Džemperis: 199.00 EUR