Latvijas zīmoli bērnu apģērbu nodaļā

Hebe

Hebe zīmola veidotāji par savu uzņēmumu un darbu saka šādi: “Hebe radās ar nodomu ne tikai radīt lielisku apģērbu, bet arī ticību, ka spējam pasauli padarīt labāku. Rūpējoties par ētisku ražošanu, kā arī sociālo un apkārtējās vides labklājību, nekad neatkāpsimies no savām vērtībām, un esam lepni, ka mūs novērtē mediji, vecāki un, pats galvenais, arī paši bērni. Ik sezonu mainot dizainu un ilustrācijas uz Hebe apģērba, mūsu zīmola būtība paliek nemainīga – tikai pašu labāko mūsu bērniem!”

Lenny Tommy Factory 

Leny Tomy Factory zīmols ir radīts 2008. gadā, Rīgā. Zīmols regulāri piedāvā 2 jaunas tērpu kolekcijas: pavasaris/vasara un rudens/ziema, bērniem vecumā no 1 – 12 gadiem. Leny Tomy Factory radītos apģērbus raksturo unikalitāte, kvalitāte, grezna elegance un šarms. Tērpu īpašais dizains un izmantotie materiāli, kā arī pasniegšanas veids, ļauj to mazajiem valkātājiem justies īpašiem, skaistiem un nozīmīgiem.

Petra

PETRA – bērnu apģērbu zīmols no Latvijas, kas piedāvā apģērbu meitenēm gan ikdienas piedzīvojumiem, gan svinīgiem pasākumiem. PETRA sapņu kleitas padara ikvienas aktīvās meitenes kustības ne tikai brīvas un ērtas,
bet arī skaistas. Kleitām piemīt neticams vieglums un elegance, dabiskas līnijas, kā arī perfekts piegriezums. Kolekcijas ir spilgtās un priecīgās krāsās, kuros tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes un ādai draudzīgi kokvilnas materiāli. PETRA – mazas kleitas lieliem piedzīvojumiem!

Hebe, Lenny Tommy Factory un Petra meklējiet bērnu apģērbu nodaļā, 3.stāvā.