Dāvanu idejas sapņu svētkiem

 

Labākās dāvanas viņam!

Dāvanu izvēle viņam – izaicinājums, ar kuru sastopas katra sieviete svētku laikā. Viņam, kuram it kā viss ir, it kā neko nevajag… Tāpēc dāvināsim, neprātojot, vai to vajag. Dāvināsim, ko kārojas, dāvināsim kaut ko mīļu – jaunu pulksteni, jautru Ziemassvētku džemperi, siltu pidžamu. U/v Stockmann ir īpaši plaša dāvanu izvēle, kas iepriecinās visprasīgāko kungu. Un iesaiņosim – bez maksas!

 

Labākās dāvanas viņai!

Izteikt savai īpašajai sievietei savas jūtas ar dāvanu – Ziemassvētku laikā tas ir patiesi viegli! Skaista veļa, smaržas vai izsmalcināta kosmētika – un jūs būsiet trāpījis desmitniekā. Arī vislabākajai mammai – kvalitatīva soma, zīda halāts, silta šalle. Pie mums – dāvanu izvēle sievietei nesagādās ne mazākās grūtības. Paspēsiet visu stundas laikā un 1 h autostāvvietā – bez maksas!

 

Labākās dāvanas bērniem!

Bērni gaida Ziemassvētkus visvairāk! Jau laicīgi tiek rakstītas vēstules Ziemassvētku vecītim, piekārta adventes zeķe. Katru rītu pirmais jautājums mammai ir – vai Ziemassvētki ir jau šodien? Tāpēc parūpēsimies par viskārotākajām dāvanām jau laicīgi, padomājot arī par īpašām detaļām, lai jūsu dāvana kļūtu par vismīļāko. Varbūt šī īpašā detaļa būtu bērna vārda izšuvums uz jaunā, mīkstā halāta vai kāds multenes tēls uz džempera? Izšūšanu uz tekstilizstādājumiem iespējams veikt 2.stāvā.