Kvalitāte un ilgstpēja Stockmann modes zīmolos

Stockmann atbalsta tādas modes un dzīves stila izvēles, kas atstāj nemanāmākas pēdas planētas attīstībā, ļauj pirkt ar pārliecību par to, ka prece ražota ekoloģiski un kalpos savam mērķim ilgstoši. Mēs atbalstām vērtības, kas dzīvi uz planētas darīs labāku visiem. Izvēlieties preces, kas apzīmētas ar “Sustainable Design” emblēmu.

Ekoloģiska un ilgtspējīga mode ir izvēle, ko Stockmann piedāvā plašā zīmolu klāstā, arī Stockmann zīmolos. Izvēlieties A+More, Noom, Noom loungewear, Cut & Pret, Global Essentials, Cap Horn, Bodyguard, Bogi, Cube, Casa Stockmann, Villa Stockmann, kas piedāvā izstrādājumus no dabiskiem, augstas kvalitātes, izturīgiem materiāliem – organiskā kokvilna vai vilna, linocels, tencels, pārstrādāts poliesters, augstas kvalitātes kokvilna – Pima kokvilna u.c. atbildīgi iegūti materiāli.

A+MORE

Pavasara kolekcija ir gan izsmalcināta un sievišķīga, gan rotaļīga un optimistiska. Mīkstajos izstrādājumos akcentētas brīnišķīgās īpašības un moderna apdruka, savukārt somu dizainā dominē funkcionālisms un labi pārdomātas detaļas.

 

CUT&PRET

Cut & Pret ir radīts ar mīlestību pret apģērbiem. Zīmolā vienmēŗ tiek apvienota klasika ar modes tendencēm, veidojot gaumīgus izstrādājumus, kas atklāj patieso zīmola raksturu. Atklājiet jauno pavasara līniju – mūsdienīgu un krāsainu, bagātīgi papildinātu ar pārsteidzošiem sievišķīgiem elementiem. Mēs radām modi, kuru jūs vēlēsieties paturēt!

 

GLOBAL ESSENTIALS

Šīs zīmola apģērbi ir pieskaitāmi pie modernās klasiskās kolekcijas. Pavasara kolekcijā iekļauti viskozes šķiedras džersija topi un jakas, kā arī jauka kapsulas garderobe no klasiskiem linu auduma izstrādājumiem.

 

NOOM

Noom kolekcija ir veidota ar vienu stila mērķi: izskatīties un justies pārliecināti, lai vai kāda būtu jūsu diena. Šajā ikdienas apģērbu kolekcijā iekļautas drēbes no katrai dienai piemērota ikdienas apģērba līdz izsmalcinātam modes tendencēm. Apģērbu līnija ir radīta ērta valkāšanā, kurai pieejamas visplašākajā izmēru diapazonā. Pavasara kolekciju veido plašs topu, blūžu, dažādu garo bikšu un svārku, kā arī vieglu ārdrēbju klāsts.  Uzmanība galvenokārt ir pievērsta apģērbu savstarpējai kombinēšanai. Krāsainā apdruka lieliski papildina topu un blūžu krāsu paleti. Bagātīgajā džersija pamatapģērbu kolekcijā ir ņemti vērā ilgtspējības principi. 

 

NOOM Laungewear

Noom Laungewear  kolekcijā iekļauts nakts apģērbs un mājas apģērbs jebkura vecuma sievietēm. To galvenais mērķis ir radīt ērtu un mājīgu sajūtu, nezaudējot sievišķīgu izskatu. Pārlaicīgs dizains un dabiskās šķiedras ir viena no galvenajām iezīmēm. Stilīgā sezonālā apdruka un krāsas ir vienkārši kombinējamas. Pavasara kolekcijā iekļauti topi un naktskrekli, dažāda garuma garās bikses un plaša rītasvārku izvēle.

 

STOCKMANN SILK

Stockmann Silk kolekcijā iekļauta sievišķīga naktsveļa un apakšveļa no zīda šķiedras — katrs izstrādājums satur augstākās kvalitātes zīdu klasiskās krāsās.

 

CAP HORN

Cap horn pavasara kolekcija piedāvā bagātīgu klasisku apģērbu klāstu jūrnieku stila variācijās un košās tradicionālajās krāsās. Vēlā pavasara kolekcijā iekļauti daudzi linu auduma apģērbi pasteļkrāsās. Svinību laikam atradīsiet lieliski piemērotus kreklus ikviena gaumei. Pamata T-krekli ir pieejami ļoti dažādās krāsās — no spilgi zaļiem un oranžiem toņiem līdz pat pasteļtoņiem.

 

BODY GUARD

Pavasara kolekcijai raksturīgi izbalojuši zaļi, oranži un zili toņi. Kolekcijas pamatā ir zilo džinsu un citi zilie toņi. Svītras, apdruka uz visa apģērba vai priekšpusē maigos pavasara toņos. Gandrīz visi trikotāžas apģērbi ir izgatavoti no bioloģiskās kokvilnas. Pietuvojoties svētku sezonai, mēs piedāvājam košākas un svaigākas krāsas un vasarīgākus apģērbus.

 

BOGI

Jauno Bogi kolekciju veido košas krāsas un rotaļīga apdruka. Jautrie un piemīlīgie tēli, piemēram, smaidoša seja, katru dienu pārvērš piedzīvojumā, turklāt krāsaini apdrukātos apģērbus var viegli kombinēt ar citiem, lai izveidotu vienoto tēlu no galvas līdz kājām. Šīs sezonas aktuālākā tēma joprojām ir sportisks stils. Šīs sezonas jaunums ir neitrālās krāsas un apdrukas, kas der abiem dzimumiem. 2019. gada pavasarī Bogi piedāvā vēl vairāk izstrādājumu, kas veidoti pēc ilgtspējības principiem, un tie vienmēr ir pārbaudīti atbilstoši stingrām drošības prasībām. Kopā ar šo kolekciju jūs sagaida laimīgās rotaļu stundas!

 

CUBE CO.

Cube Co. atgriežas pie savām saknēm un piedāvā izcili svaigas krāsas un asprātīgu frāžu apdruku. Pavasara kolekciju radīšanai iedvesma smelta 90. gadu retro gaisotnē, un tajā pamatkrāsas ir apvienotas ar neona krāsām sportiskā brīvā laika apģērbā. Ir piedāvāta arī rotaļīga variācija par ielu stilu, logotipu māniju un sacensību garu. Noturīga kvalitāte, funkcionalitāte un komforts saglabāti kā Cube Co. kolekcijas pamatelementi. Nestāviet uz vietas!