Krāsas un faktūras rudens garderobē

Pierādīts, ka krāsas vairo dzīvesprieku. Piešauj krāsas koptēlam gluži kā vitamīna devu pelēkajai ikdienai. Un dažādu faktūru kombinācijas, koptēlu padarīs modernu un mūsdienīgu!

IDEJAS KOMBINĀCIJĀM

Ja tavam tēlam ir tuvākas ahromātiskās krāsas (melna, balta, pelēka), atdzīvini tās ar kādu košu akcentu!

Mocshino Boutique apmetnis 598,-/ Vagabond apavi 150,-/ Esprit soma 49,99/ Moschino Boutique blūze 279,-/ Moshino Boutique bikses 259,-

Ar krāsu un faktūru palīdzību varam paslēpt vai izcelt kādu ķermena zonu. Košas krāsas un  glacnētas faktūras, kas atstaro gaismu vairāk izcels augumu, savukārt matētas faktūras un pieklusināti toņi pretēji var palīdzēt nomaskēt. Ja neesi eksperte krāsu kombinēšanā, pieturies klasiskajam paņēmienam – līdz trīs krāsām vienā koptēlā. Lai monohroms koptēls nekļūtu pārāk garlaicīgs miksē faktūras – raupjas ar gludām, spīdīgas ar matētām.

Marc O`Polo virsjaka 379,95/ A+More siksna 24,90/ Sand jaka 229,-/ UGG zābaki 179,-/ A+more soma 59,-/ Comma tops 59,99/ Comma bikses 98,99

Lai iegūtu harmoniju krāsu salikumos koptēlā, kombinē siltos toņus ar siltajiem, bet vēsos ar vēsajiem. Somas un apavus nav obligāti jāsaskaņo pēc krāsām un faktūrām.