KLASISKS TRENCIS UN GAISĪGA KLEITA

ESI SVEIKS, PAVASARI!

Gaismas kļūst vairāk, un kolekcijās pulsē pavasara karstākās tendences. Šis noteikti ir īstais brīdis pēc sirds patikas izmēģināt jaunus stilus. Priecāsimies un līksmosim, un nedomāsim tik daudz par to, ko teiks citi!

Izmēģināt ir jautri, un no šī procesa jācenšas gūt tik daudz prieka, cik vien iespējams. Varbūt pilna garuma kleita un zābaki tomēr nav tavējie, bet kā gan tu zināsi, ja nekad nepamēģināsi? 

Neraizējies! Neeksistē nekādi pareizie ķermeņi, formas vai vecumi, kad tērpties plīvojošās kleitās vai dzīvnieku rakstos. 

Pieej stilam ar atvērtu prātu un bez aizspriedumiem izmēģini visu, ko pavasaris piedāvā.  Eksperimentē droši – un kļūsti par šī pavasara valdnieci!

KLASISKĀ TRENČA JAUNĀS DIMENSIJAS

Trencis ir viens no pārbaudītajiem pavasara klasiķiem, bet šī pavasara tendencēs tas ir plats un pilna garuma. Baudiet tā sniegto brīvību vai izceliet siluetu ar uzrotītām piedurknēm un cieši apliktu jostu.

Cut&Pret trencis 119,-
Hugo Boss trencis 399,-
Esprit trencis 129,99
Ted Baker trencis 369,-

Cap Horn virsjaka 149,-
Didriksons virsjaka 280,-
Tommy Hilfiger  virsjaka 329,-
Construe virsjaka 129,-

PLĪVOJOŠS AUDUMS IR PAVASARA ZĪME

Trendīgākais kleitas modelis šobrīd ir ar garām piedurknēm un apakšmalu, kas skar zemi. Neizvairieties no košiem rakstiem! Nomainot aksesuārus, kleita iederēsies kā darbavietā, tā saules pielietā pavasara ballītē.

Hugo Boss kleita 279,-
Ba&sh kleita 350,-
Vila kleita 54,99
Imperial kleita 189,-