Jauns peldkostīmu zīmols

Iepazīstinām ar Marc & André zīmolu

Zīmola Marc & André vēsture aizsākās Francijā. Jau no pašiem pirmsākumiem zīmols koncentrējās uz elegantu, oriģināla dizaina modeļu peldkostīmu izstrādi. Zīmola popularitāte strauji auga un 20. gadsimta 90. gados, pateicoties kompetentajai mārketinga un ražošanas politikai, zīmols guva starptautisku atzinību.
2011. gadā Marc & André izstrādāja mono zīmola veikala koncepciju un ieviesa mazumtirdzniecības tīkla projektu atbilstoši mazumtirdzniecības industrijas modernākajām prasībām.
Šobrīd Marc & André ir populārs zīmols, kas izpilda pat visprasīgāko klientu vajadzības un vēlmes, vienmēr atstājot iespaidu ar unikālu dizainu un augstu produktu kvalitāti. Marc & André dizaineri sadarbojas ar pasaulē atzītiem modes namiem un lielākajām modes aģentūrām, tāpēc izstrādātās kolekcijas vienmēr ir sievišķīgas, unikālas un modernas. Katra kolekcija piedāvā noteikta stila iezīmes: no vieglām, klasiskām notīm līdz vadošajām modes tendencēm.
Daudzus gadus Marc & André ienes skaistumu visas pasaules sieviešu dzīvē, sniedzot klientēm kvalitatīvus, stilīgus, komfortablus un elegantus produktus.

 

Marc & André kolekcija

Izstrādājot kolekcijas, zīmols Marc & André pievērš lielu uzmanību katram ražošanas procesa solim. Talantīgi dizaineri rada meistardarbus. Pirmās ir skices uz papīra, kam seko audumu un aksesuāru izvēle, tos rūpīgi pārbaudot pirms galaprodukta izstrādes. Visi Marc & André modeļi pilnībā atbilst Eiropas kvalitātes standartiem.
Katru sezonu Marc & André piedāvā vairāk nekā 300 dažādus peldkostīmu modeļus, 150 apakšveļas un mājas tērpu modeļus. Ražošanas jauda gadā ir aptuveni 1 000 000 vienības. Uzņēmumam ir plašs izplatīšanas un piegādes tīkls uz 32 valstīm. Darbojas arī deviņas pārstāvniecības: Igaunijā, Krievijā, Ukrainā, Turcijā, Bulgārijā, Beļģijā, Vācijā, Norvēģijā, Čehijā un Dienvidāfrikā.