Jaunākās Vero Moda kolekcijas apskats

Jaunākās Vero Moda kolekcijas apskats no u/v Stockmann un intervija ar modeli Dženu Goldseku -Ieskats iekārojamos modes pirkumos saulainām pavasara dienām

Pavasara tēma – krekli

Ir krekli un ir lieliski krekli. Šīs vīriešu apģērbu iedvesmotās skaistules kvalificējas īstam zvaigznes statusam ar svītrām, stingrām līnijām un pievilcīgu apkakli, radot ideālu vidusceļu starp lietišķo un ikdienas stilu. Smalki veidota kaklarota ir perfekts stila papildinājums.

Mēs esam lieli fani nostaļģijas pilniem adījumiem – svītrainiem svīteriem pasteļu un sorbeta toņos maigā rokdarbu stilā. Tieši šādu svīteri Nensija Vīlere no seriāla Stranger Things vilktu ceļojumā uz Kaliforniju: nostaļģijas pilnu un absolūti sapņainu.

Dženas Goldsekas fotosesija dažādos vieglos, nepiespiestos stilos ir veidota sapņaini maģiskajā Itālijas Amalfi piekrastē. Sezonas kolekciju caurvij pašapzinīgas krāsas un ļoti skaistas apdrukas, kamēr sportiskas atsauces un īpaši sievišķīgu volānu kombinācijas parāda pašreizējās modes aktualitātes.

Džena Goldseka (Jena Goldsack) ir redzama katrā 2018. gada pavasara sezonas stila bildē, viņas šarms ir vienlaikus kaislīgs un līdzsvarots. Dženu atklāja, kad viņa apmeklēja drauga modes skati savā dzimtajā Kornvolā, Anglijā, kur meitene uzauga, burājot un pavadot laiku vējainajās Kornvolas pussalas pludmalēs. Tagad Goldseka pavada laiku fotosesijās Versus Versace kampaņām un Vogue Paris ar vadošajiem fotogrāfiem Mertu Alasu (Mert Alas) un Markusu Pidžo (Marcus Piggott)

Mēs sastapām Kornvolas skaistuli uz īsu jautājumu sesiju. 

Kāda ir tava mīļākā, slepenā atpūtas vieta Kornvolā? 
Vasarā mana mīļākā, slepenā atpūtas vieta ir kāda pludmale, kurai var piekļūt tikai ar laivu, tāpēc par to zina tikai vietējie, turklāt šajā pludmalē var nokļūt tikai peldus… 

Smieklīgākie vai glamūrīgākie mirkļi tavā modeles karjerā? 
Patiesībā viens glamūrīgs/jautrs mirklis notika vakar, kad kopā ar dažiem draugiem ar privāto lidmašīnu lidoju no Ņujorkas uz Bostonu, lai apmeklētu privātu Eltona Džona koncertu futbola stadionā! 

Mīļākais apģērbu komplekts no Vero Moda 2018. gada pavasara fotosesijas Positano, Itālijā? 
Man ļoti patika vienkāršais, dzeltenais T-krekls ar rūtainajiem svārkiem un pieskaņotām kurpēm. Ļoti piemīlīgi.

Ja tu pēkšņi attaptos uz Glastonberijas festivāla skatuves, un publika lūgtu tevi nodziedāt kādu dziesmu, kuru dziesmu tu dziedātu? 
Man šķiet, ja es būtu uz Glastonberijas skatuves, tad visdrīzāk visi dotos prom no festivāla, bet es noteikti dziedātu Earth Wind & Fire dziesmu September. Tā dara mani laimīgu.

Kurām sievietēm tu vēlētos līdzināties? 
Dautzena Krusa (Doutzen Kroes) man ir milzīgs paraugs, jo apbrīnoju viņu gan kā supermodeli, gan mammu, gan tagad arī viņas satriecošo darbību labdarības jomā. Pabeidz teikumu: mode ir… aizraujoša. ◆