A + MORE BY PUPULANDIA

Jauno A+more rudens kolekciju veidojusi labi zināmā bloga „Pupulandia” autore Jenni Rotonena. Kolekcijā, kas radīta sadarbībā ar Stockmann, ir mīkstas cepures un šalles, kā arī elegantas augstas kvalitātes ādas somas.

A+more ir Stockmann aksesuāru zīmols, un visu tā produktu dizains tiek radīts Stockmann dizaina studijā Helsinkos. ”Līdz šim sadarbībā ar Jenni Rotonenu esam radījuši divas kolekcijas, kas guva lielu popularitāti mūsu klientu vidū. Bija liels prieks atkal sanākt kopā un kopīgi radīt kolekciju, ko veido gan stila, gan krāsu ziņā saskanīgi adījumi un somas”, stāsta zīmola A+more dizainere Laura Kupari-Gīsa.

Sulīgi rudens toņi

Gatavojot kolekciju, dizaineri ir rūpīgi ieklausījušies klientu vēlmēs. Arī šīs kolekcijas priekšplānā būs jau iepriekš iecienītai bēšais un melnais, un pēc klientu lūguma tajā ir iekļautas apjomīgas šalles dažādos rudenīgos toņos.

Kolekcijā ietilpstošie adījumi ir izgatavoti Itālijā no kvalitatīvas un mīkstas itāļu merino un mohēras vilnas. Somu krāsošanā izmantota metode, kas daļēji balstās uz augu valsts krāsvielām; šāds krāsošanas veids atstāj mazāku ietekmi uz dabu un padara ādas virsmu elpojošu un izturīgu, kā arī laika gaitā piešķir tai burvīgu patinu. Somas ir ražotas Indijā, Stichwell ražotnē, kuru Jenni Rotonena kopā ar Stockmann A+more komandu apmeklēja pavasarī. Turpmāk augu valsts vielās miecētā, atbildīgi ražotā āda arvien biežāk tiks izmantota arī citās zīmola A+more somās un aksesuāros.

”Man kvalitāte ir ļoti svarīga, un es vēlos, lai lietas, ko valkāju, ir ilgtspējīgas arī stila ziņā. Tas redzams šo produktu dizainā un ražošanas procesā: sadarbojoties esam radījuši nelielu daudzumu laikam pāri stāvošu, skaistu, praktisku un atbildīgi radītu aksesuāru. Sevišķi jauka bija iespēja pašai paviesoties ražotnē un redzēt somu rašanās procesu no pašiem pirmajiem mirkļiem līdz pat gatavam produktam. Man ir svarīgi, ka varu lepni pastāvēt par šiem produktiem no sākuma līdz beigām.”

– Jenni Rotonena

Aplūko A + more by Pupulandia kolekciju universālveikala 1. stāvā aksesuāru nodaļā.