IECIENĪTĀ SAVANNA

Čūska, zebra un leopards – dzīvnieku motīvi ir modušies no ziemas miega! Savannas krāsas un raksti ir pavasara modes vēstneši, bet kurš no tās raibajiem iemītniekiem ir jūsu gara radinieks stilā?

 

Silvian Heach kleita 199,-

Ralph Lauren  žakete 249,-

FURLA somiņa 300,-

Esprit kleita  79,99

 

 

Atrodiet savu iedvesmas dzīvnieku

Iespējams, jūs neesat dzīvnieku rakstu cienītājs, tomēr pielaikošanas kabīnē ir vērts dot tiem iespēju. Nekad nevar zināt, kas pēkšņi var būt kā radīts jums. Ja tradicionālais leopards liek jūsu spalvām celties gaisā, tad varbūt jūs esat draiski grafiskā zebra? Vai varbūt elegantā žirafe? Var, galu galā, izrādīties, ka esat dabīgi balta antilope – bet vismaz būsiet atradusi savu iedvesmas dzīvnieku!

 

 

 

Sāciet ar aksesuāriem

Iedvesmas dzīvnieks nu ir atrasts, tomēr atcerieties, ka pat zebrai ne vienmēr viss rādās tikai melns vai balts. Jūs vienmēr varat būt gepards vienas rokassomiņas platumā, un citādi – antilope, vai zebra vienas cepures garumā, bet vispār jau mangusts. Ja gribas izmēģināt dzīvnieku rakstus, bet baidāties tajos apmaldīties, sāciet ar aksesuāriem. 

 

Cap Horn jaka 99,90

CONSTRUE T-krekls 14,90

CONSTRUE šorti 59,90

Oscar Jacobson bikses 99,-

 

 

Ļaujiet dabas krāsu paletei jūs iedvesmot

Daba savannai radījusi harmonisku krāsu paleti, no kuras ir viegli smelties iedvesmu. Neaizmirsīsim krāsas, kas redzamas košajam gepardam fonā! Nav nejaušība, ka leopardādas raksts un haki zaļais tik labi sader kopā. Radiet līdzsvaru mežonīgajiem rakstiem, apvienojot tos ar zemes toņiem: haki zaļo, okera dzelteno vai smilšu brūno. 

 

 

Šopavasar ķeriet iespaidus savannā un padariet par savējiem tos, kuri iederas jūsu stilā! Daži no mums ir gepardi no matu galiņiem līdz papēžiem, bet citi – savannas vēju gari. Katram ir sava neaizstājama loma stilu ekosistēmā.