DŽINSS KATRAM AUGUMAM

Džinsa bikses ir nenoliedzami klasiska vērtība jebkuras sievietes garderobē. Neatkarīgi no tā vai izvēlies džinsa bikses aktīvai atpūti ar ģimeni, ikdienas darba gaidām vai kombinē tās ar augstpapēžu kurpēm un elegantu blūzi smalkām vakariņām, ideālas džinsa bikses var likt tev izskatīties un justies satriecoši.

Ābols. Formai ir raksturīgas kuplas krūtis un apaļīgi gurni, nav izteiktas vidukļa līnijas, toties mēdz būt slaidas kājas. Iesakām izvēlēties džinsa bikses ar nedaudz paaugstinātu vidukļa līniju un no stingra auduma (var ar likru), kas savilks un nogludinās to, ko prasās savilkt un nogludināt.

 

Ananāss. Ar šādu formu iesakām rūpīgi izvēlēties siluetu, lai jostas līnija būtu uz vidukļa vai pat nedaudz virs tā, lai staras nav pārāk šauras apakšstilbos, taču nav arī par platu, lai garums nosedz potītes, bet audums ir īpaši stingrs (var arī ar likru), vēlams piesātinātos tumšos toņos.

 

Banāns. Šai formai piestāv viss vai gandrīz viss. Viņas mēdz būt gan slaidas, gan miniatūras, tāpēc īpašu vērību iesakām pievērst džinsa bikšu garumam – lai miniatūrajām tās pie potītēm nekrokojas, bet slaidajām nav par īsu.

 

Bumbieris. Formai ir īpaši izteiksmīgi gurni, skaidri iezīmēts viduklis, bet krūšu daļa – ne tik apaļīga kā gurnu daļa. Viņām vienīgajām iesakām džinsa bikses ar pazeminātu jostas daļu. 

 

Atrodi savai ķermeņa formai piemērotākās džinsu bikses no plašā labāko zīmolu klāsta un izskaties lieliski. Lai neapjuktu zīmolu, modeļu un krāsu piedāvājumā, konsultējies ar mūsu profesionālajiem pārdevējiem vai izmanto stilistes pakalpojumus.