Dagmāra Legante izvēlas saskaņotus modes komplektus

 

Dagmāra Legante

TV šova “Supernova” vadītāja, raidījumu un pasākumu vadītāja, četru bērnu mamma

Facebook @dagmara.legante
Instagram @dadalove

 

Kvalitatīvs un universāls apģērbs

Mans dienas ritms laikam ir visnotaļ haotisks, jo darba dienas ir saistītas ar individuāliem pasūtījumiem un projektiem, tādēļ nereti strādāt sanāk arī brīvdienās vai vēos vakaros.  Turklāt mani darba pienākumi – pasākuma vadīšana, televīzijas tiešraide, fotosesija vai modeles darbs kādam projektam – notiek dažādos dienas laikos, un tam visam pa vidu ir mana ģimene – jāpaspēj izņemt bērnus no skolas un aizvest uz pulciņiem un pagatavot pusdienas vai vakariņas. Tāpēc priekš sevis un citiem man izplānots neliels dienas grafiks – tikšanās par darbu varu sākt ap plkst.10:00, kad bērni jau ir skolā, un visas tikšanās un foto darbi jānoslēdz līdz plkst.15:30, kad atkal ir bērnu izņemšana no skolām un dārziņiem, vakariņas, pasaciņas un miega rituāli. Realitātē 80% gadījumos spēju šajā grafikā iekļauties un atrast laiku veltīšanai sev.

Pēdējā laikā man īpaši žēl zaudēt laika, tāpēc mēģinu to izmantot pēc iespējas prātīgāk. Ieplānoju svarīgākos notikumus ģimenei un sev, darbu atstājot otrā plānā. Man ir svarīgi veltīt laiku fiziskām nodarbēm, jo nesportojot jūtu, ka palieku nervozāka, negatīvā enerģija uzkrājas un arī ķermenis liek manīt, ka tas nav ilgāk trenējies. Ideālā gadījumā sportoju trīs reizes nedēļā, taču nereti pietiek arī ar divām reizēm un vēl papildus garu pastaigu vakarā, lai sniegtu sev vēlamo mentālo mieru un ķermeņa tvirtumu.

Arī modes preču iepirkšanās nav mana aizraušanās, un tagad esmu sapratusi, ka labāk ir nopirkt kaut ko kvalitatīvu, kas kalpos ilgāk, un universālu par pievilcīgākām cenām, lai varētu valkāt ilglaicīgi un saskaņot ar jau esošo garderobi, atrodot odziņas savai garderobei, kuras būs iespēja valkāt un kombinēt vairākas sezonas. Izvairos piepildīt skapi ar tā saucamajiem modes kliedzienie , kurus tāpat nekad vairs neuzvilkšu.

 

Dagmāras izvēle

1. SELECTED Kašmira džemperis 129,99 2. COACH Soma 399,- 3. MICHAEL KORS Apavi 150,-

Pārtiku cenšos sagādāt divas reizes nedēļa, un viena no tām ir lielā pamatiepirkšanās, kad tiek iegādāti pamatā nepieciešamie produkti, bet otra veltīta svaigo produktu iegādei. Bieži kaut kas tiek piemirsts un stunda dienas laika veltīgi iztērēta, lai nopirktu aizmirstos produktus, tādēļ iesaku doties uz veikalu ar sarakstu, lai ietaupītu laiku, staigājot pa veikalu kā ekskursijā, bet konkrēti izvēlētos lietas, kas nepieciešamas nedēļai, un neko neaizmirstu.

Ikdienā gatavoju no svaigiem produktiem, lai iegūtu no ēdiena pēc iespējas vairāk labuma, tādēļ nepērku pusfabrikātus. Arī ģimenei mēģinu mācīt veselīgu uzturu, jo man tas šķiet ļoti  svarīgi – ēdiens ir kā mūsu  degviela un pret sevi nevar izturēties bezatbildīgi, jo viss, ko mēs apēdam, nekur nepazūd – tas pārveidojas, uzsūcas, paliek mūsu asinīs, ir redzams uz ādas un matos, ķermeņa formās, bet galvenokārt kopējā veselības stāvoklī un pašsajūtā! Dievinu dažādas garšvielas, kuras lietoju biežāk par sāli.

Laiks sev – kaut vai viena stunda dienas laikā – vienkārši ir jāieplāno, jāatrod un aizbildināšanas ar laika trūkumu sev visbiežāk ir atruna.  Viena stunda sportam vai  grāmatai un viena stunda pastaiga. Sevi ir jāciena un jāsaprot, ka viss, ko mēs sev neizdarām, mums atspēlēsies. Nepareizs uzturs veselībā un izskatā, nesportošana – ķermeņa izskatā, laiks, ko nepavadām ar mīļajiem- dumpīgos bērnos un neapmierinātā dzīves biedrā. Savukārt laiks, ko neatrodam sev, padarīs mūs neapmierinātus

Mans darbs televīzijas kameru priekšā liek veltīt īpašas rūpes par ādu, jo grima kārtas to sausina. Ideālā variantā reizi nedēļā vai reizi divās veicu mitrinošu procedūru pie kosmetologa, jo pēc 40. dzimšanas dienas tik tiešām liekas, ka laiks skrien vēl ātrāk. Mājas apstākļos lietoju arī dažādus ādas kopšanas krēmus, taču profesionāli veikta procedūra, manuprāt, dod ilglaicīgāku rezultātu. Ikdienā es ļauju ādai atpūsties un lietoju tikai skropstu tušu un vaigu sārtumu, dažreiz izmantojot pūderi.

Ikdienā man ir svarīga kopā būšana, un, pat ja bieži nesanāk visiem būt laikā mājās, es cenšos, lai viena ēdienreize būtu visiem kopā. Silts, kvalitatīvs ēdiens, kas pasniegts uz skaistiem, kaut vienkāršiem traukiem, un ēdienreize sagādā prieku visiem! Svētku sajūtas radīšana arī man ir svarīga, un to var radīt ar glītiem traukiem, svaigu maltīti un glītu noformējumu, neiztērējot lielu naudas summu.