CONSTRUE urbānais šiks

Iesāc jauno sezonu ar modernu un pārdomātu casual stilu. Construe izstrādājumi ir izgatavoti no augstas kvalitātes materiāliem, un to detaļas ir rūpīgi pārdomātas. Kolekcijā tiek izmantoti ilgtspējīgi,  augstas kvalitātes materiāli – bioloģiska kokvilna un merīnvilna. Construe kolekcija ir saņēmusi Somijas “Design” apbalvojumu.

Construe t-krekls 19,90/ Construe saulesbrilles 24,90
Construe jaka 59,90/ Construe bikses 59,90

Jaunākajā kolekcijā ietilpst moderni apģērbi gan darbam, gan brīvajam laikam pilsētā. Apģērbu toņi ir neitrāli, kas ļauj pielāgoties dažādām dzīves situācijām un būs aktuāli arī nākamajās sezonās. Melno, balto un pelēko toņu bāzi atsvaidzina maigi pasteļtoņi kā piparmētru zaļš, maigi zils un gaiši rozā. Lietusmēteli un rūtainu jaku var ideāli apvienot ar dažādiem pavasara krekliem un augstas kvalitātes adījumiem. Stockmann īpašais piedāvājums iegādājies divus kokvilnas un kašmira apvienojuma džemperus maigos pavasara toņos par 59 €.

Martā izvēlieties utility stilu ar tādiem tuksneša toņiem kā smilšu, brūno un haki zaļo. Izveidojiet total utility look ar ērtu, platu kreklu un kamuflāžas šortiem vai lina kreklu un chinos biksēm. Savukārt vasaras sezonas kolekcijas piedāvājums patiks tiem, kuri ir urbānā stila cienītāji. Tajā ietilps krekli ar apdrukām vasarīgos toņos. Iepazīsti Construe aksesuāru kolekciju, tā ideāli saskan ar Construe apģērbu un veido pārdomātu  garderobi modernam pilsētniekam. Apskati Construe kolekciju universālveikala 2. stāvā.

Construe krekls 49,90
Construe kokvilnas cepure 29,90
Construe  t-krekls 19,90
Construe jaka 59,90

Construe jaka 59,90