Billebeino - somu hokejista Villes Leino modes zīmols

 

Zīmola Billebeino pamatā ir aizrautība, mode un draudzība, tā iedvesmas avoti ir mūzika, māksla un sports. Zīmols piedāvā unisex apģērbu un aksesuāru līniju jebkura dzimuma un gadagājuma cilvēkiem.

Pateicoties profesionālā somu hokejista Villes Leino un viņa drauga Juhani Putkonena radošumam, Leino vienkāršais, bet unikālais logo dizains pārtapa par īstu modes fenomenu. Kamēr Leino spēlēja Bufalo Sabres hokeja klubā, viņš brīvajā laikā mēdza gleznot un parakstīja savus darbus ar logotipu ķieģeļu sienas veidolā. Kad Putkonens viņu reiz apciemoja, viņu apbūra šis “paraksts” un viņš drīz vien to atveidoja – sākumā uzlīmju veidā un vēlāk arī uz krekliem un cepurēm. Abi draugi nemaz neplānoja uzsākt apģērbu zīmolu, tas vienkārši notika, vienai nejaušībai novedot pie nākamās.

Tas, kas aizsākās Bufalo, vēlāk turpinājās arī Somijā. Pēc tam, kad daži sabiedrībā pazīstami draugi izgāja ielās tērpušies šī dizaina rotātā apģērbā, tā slava sāka izplatīties līdz ar mirkļbirku #areyoubillebeino (“vai esi Billebeino?”). Cilvēki vai juka prātā iepriekš neredzētā dizaina logo dēļ un neziņa tikai vairoja viņu interesi. 2014. gadā beidzot tika atvērts šī zīmola interneta veikals.

Billebeino nav masu mode, apģērba dizainu izstrādā pats Leino un visi audumi, kurus var iegūt no pilnībā pārstrādātām izejvielām, tiek ražoti sadarbībā ar tekstiluzņēmumu Pure Waste. Pure Waste uzrauga un nodrošina dabas ilgtspēju un darbinieku tiesību ievērošanu. Tādējādi, Billebeino ir ilgtspējīgs ieguvums gan kvalitātes, gan dizaina ziņā, turklāt vēl nenodarot kaitējumu dabai.

Billebeino rūp attieksme. #areyoubillebeino?