Bēšais ir jaunais drosmīgais

Miksēt rakstus, izmantot pretstatus, ar apģērbu parādīt savu personību

Rudens ir ideāls laiks, kad sākt jaunu dzīvi. Bet jaunas dzīves sākums likumsakarīgi iet roku rokā ar
jaunu apģērbu un vēl stiprāku pārliecību par saviem spēkiem. Oficiālais stila ceļvedis rudens/ziemas 2019 sezonas jaunajām modes kolekcijām, tendencēm, aktualitātēm. Aicinām baudīt rudens modi gan tās krāšņumā, gan niansēs. Bēšais ar bēšo, silti adījumi, puķainas kleitas ar sporta apaviem, vienmēr aktuālais džinss – to ieraugām modes skatēs un arī Stockmann jaunajās kolekcijās.

Rudenī pievērsiet uzmanību bordo krāsai! Tā būs aktuāla gan sieviešu, gan vīriešu garderobē. Šis tonis labi izskatās total look variantā, bet ar bordo aksesuāriem var labi papildināt klasisku tēlu. Sieviešu un vīriešu uzvalkus − ja vien to neliedz stingra darba apģērba etiķete − var padarīt nedaudz rotaļīgākus, tiem pieskaņojot netipiskus elementus. Klasisko žaketi kombinējam ar casual stila biksēm, uzvalku papildinām ar sporta stila vesti, bet viens no aktuālākajiem paņēmieniem, protams, ir klasiku apspēlēt ar sportiskiem apaviem. Plisēti svārki ir ideāls variants gan darbam, gan skolai. Tie neizskatās tik formāli kā, piemēram, zīmuļsvārki, turklāt ir daudz modernāki.

Septembrī nevajag aizmirst par viegla, plandoša auduma drēbēm. Tādas lietas perfekti saskan ar siltu
rudens apģērbu − jakām, adītiem džemperiem − un rudens zābakiem.

Krēmkrāsas uzvaras gājiens

Pateicīga klasika, ko viegli saskaņot ar citām krāsām. Labs ieguldījums mūsdienu sievietes bāzes garderobē, sevišķi rudenī, kad bēšs atkal iekaro modes virsotnes un piesaka sevi gan aksesuāru, gan apavu, gan virsdrēbju aktuālajās kolekcijās. Un kā ir, ja pilnīgi viss bēšs, tikai dažādās nokrāsās?

Garlaicīgi nebūs! Kamieļkrāsa piestāv visiem. Nav obligāti jāvelk mētelis vai jaka. Somas, laiviņkurpes, šalle – kāds ir tavs modes untums šoruden?

Miksēt atļauts!

Strīpas ar dzīvnieku rakstiem, austrumu printi ar kādu īpašu akcentu. Šajā sezonā var kombinēt dažāda stila un izpildījuma apģērbus, jo arī pretstati mēdz nonākt pie kopsaucēja. Pamēģinām?

Lauzt priekštatus

Solīds ne vienmēr nozīmē izsmalcinātu piegriezumu. Mīksts audums, adījumi un polsterējumi izskatās ne mazāk vīrišķīgi , ja viss ir saskaņots savā starpā. Kad tu dzīvo ziemeļu platuma grādos, ir svarīga netikai kvalitāte un stils, bet arī praktiskā pieeja.

Silti un stilīgi

Tas ir tikai stereotips, ka drūmajā laikā labāk vilkt melnās virsjakas un apavus. Kad ārā ir vēss un lietains, nav jāatsakās no modes lietām. Tikpat praktiski kalpos zilās, pelēkās, violetās virsjakas
un mēteļi. Un kas teica, ka rudenī nedrīkst vilkt dzelteno šalli un somu?

Labs ieguldījums! Nopirkt kvalitatīvu rudens mēteli, apavus un somu ir vienmēr laba ideja, jo šāda
investīcija kalpos dažas sezonas un pat gadus. Kad nākam kaut kur iekšā, pirmo iespaids veidojas
tieši pēc mūsu virsdrēbēm.