Aktuāli bērniem un jauniešiem

Bērniem viennozīmīgi šajā sezonā dominē košas, sulīgas un dzīvespriecīgas krāsas, kas vienlaikus piemērotas gan puišiem, gan meitenēm. Bērnu apģērbu izgatavošanā īpaša uzmanība pievērsta košo apģērbu kvalitātei un dabīgiem izejmateriāliem. Krāsu pasaulē jūsu bērnus ievedīs zīmoli Molo, Mayoral, Bogi un citi.
Joprojām aktuālas arī visdažādākās apdrukas, sākot ar reālistiskiem zvēriņiem un beidzot ar multfilmu varoņiem.
Interesanta un šobrīd aktuāla tendence ir apģērbā veidot vecāku stila kopiju bērnam. Šī brīža aktuālās tendences pieaugušo pasaulē ir iespējams kombinēt arī bērniem – ar pogām, izšuvumiem un volāniem – meitenēm, vestēm un tauriņiem – puišiem.
Netiek aizmirsts komforta un skaistuma apvienojums, kas ir īpaši svarīgi, izvēloties apģērbu bērniem.
Savukārt, pusaudžiem ar savu ģērbšanās stilu ir iespēja paust savas šī brīža intereses un nodarbošanos. Piemēram, zīmola Vans piekritēji ir aktīvi jaunieši, kuriem interesē ekstrēmais sports un urbānā, jeb ielu māksla. Tāpat stilu ietekmē arī mūzika un apģērbos parādās gan hip-hopa, gan klasiskās un citu stilu mūzikas elku simboli. Jauniešu mode šobrīd ir interesanta, tajā ir vairāki stili un ar to kombinējumu jauniešiem ir iespēja paust savu individualitāti.