ba&sh ziemas atpūtai

2019. gada ziemas sezonā ba&sh gūst iedvesmu no Kanādas, piedāvājot aizraujošu brīvā laika apģērbu kolekciju, kas palīdzēs aizdzīt tumšos mākoņus!

Iedvesmojoties no brīvības gara, šajā sezonā ba&sh piedāvā tērpus ar klejojumu noskaņu. Pilsētas dzīves ritms, dabas bezgalīgie plašumi, stindzinošs aukstums… Priekšplānā iznāk tieši no Kanādas nākušas ietekmes, satricinot Parīzes modes tradīcijas. Kāds rezultāts? Košas krāsas, negaidītas detaļas un tā je ne sais quoi (netveramā īpašība – franču val.), kas tik unikāli raksturo ba&sh!

Purple rain – Violetais lietus.

Atklājot sezonu, ba&sh piedāvā pirmo līniju, ko iedvesmojusi lielo Ziemeļamerikas pilsētu urbānā kultūra. Drosmīgas krāsas piesaista skatienu. Ultravioleti toņi flirtē ar koši zaļajiem, izceļot siluetu. Ielu enerģijas uzlādēti apģērbi. Grafiti zīmējumi pārņēmuši džemperus un T-kreklus. Katra detaļa pauž stingru pārliecību. Pilsētā ir aizmirsts vārds “neiespējami”. Formas palielinās – maksi garuma kleitas, apjomīgi uzvalki – un stila eksperimenti uzplaukst ar pilnu jaudu. Viss tērps no metāliskā auduma lamé? Kāpēc ne, droši uz priekšu!

Bling extravaganza – Mirdzošā ekstravagance.

Jaunās kolekcijas otrajā nodaļā ba&sh uzmanības centrā nonākusi sievišķība – precīzāk, enerģiskās sievietes tēls. Kaismīga un vētraina, viņa izbauda dzīvi no visas sirds. Bez robežām. Lai to panāktu, viņa izvēlas vissievišķīgākos tērpus. Liesmojoši sarkana krāsa, bagātīgi zvērādu raksti, augstas jostasvietas un kuplas piedurknes virknējas uzvaras gājienā, valdzinot ar pārsteidzoši šarmantu ekscentriskumu. Jo vairāk, jo labāk!

 

City blues – Lielpilsētas zilās noskaņas.

Iedvesmojoties no pārliecinošā, kanādiskā pilsētplānošanas stila, ba&sh studija piedāvā trešo līniju, ko veido tērpi maigi zilo toņu harmonijā. Sargājot valkātājas no ledainā lielpilsētas gaisa, apģērbi kļūst mīkstāki, un to apveidi – vaļīgāki. Džinsi kļuvuši apjomīgi, 90. gadu stilā, un XL adīti džemperi ir šīs sezonas neatņemams elements. Kā liriski akcenti šajā urbānajā ainavā tērpos uzplaukst naivi ziedu raksti, rosinot poētisku noskaņu. Sveicam jūs sapņu pilsētā!

Mineral contrasts – Minerālu kontrasti.

Kolekcijas ceturtajā nodaļā  valda bezgalīgo Kanādas plašumu minerālo ainavu noskaņas – melnu, baltu un vēsi pelēku toņu saspēle. Vienmēr radoši, bez drūmuma – ba&sh sieviete rotaļīgi atmodina šos toņus ar pārsteidzošām stila detaļām. Mākslīgo dimantu rotas, abstraktu apdrukas rakstu akcenti, hipnotiski austrumu ziedu raksti… Galvenais ir kontrasts!

Winter wonderland – Ziemas brīnumzeme.

Veltījums Kanādas ekstrēmajam aukstumam, kas apdziedāts ziemas pasakās un nebeidzamos sapņos! Samts, flanelis, aitādas un mohēra draudzīgi sadzīvo, sildot miesu un garu. Par spīti ierastajam, ba&sh mūza nolēmusi atdzīvināt šos materiālus ar ugunīgu krāsu eksploziju – silti rožainu, violetu un dzeltenu toņu variācijām. Viss vajadzīgais skaistam ziemas noslēgumam un mirdzošam jaunās sezonas iesākumam!

 

Vienmēr aktuāla un robežām nepakļauta, šī jaunā ba&sh kolekcija ir radīta  visām tām sievietēm, kuru šarms un dvēseles starojums apmirdz līdzcilvēku dzīvi kā saule. Sievietēm, kuras vēlas no sirds izbaudīt ziemu, nevis pārciest to!