Igauņu modes mākslinieces Reet Aus apģērbu kolekcija

Jaunums – ilgtspējīga apģērbu kolekcija „Reet Aus recylcled”, kas radīta no pārstrādātām džinsu auduma drēbēm.

No šīs nedēļas universālveikalā „Stockmann” pieejama unikāla ilgtspējīgās igauņu modes mākslinieces Reet Aus apģērbu kolekcija „Reet Aus recylcled”, kas veidota no pārstrādāta džinsa auduma apģērba, un tādējādi ir īpaši videi draudzīga. Dizaineres radītajā kolekcijā iekļautas drēbes gan sievietēm, gan vīriešiem – bikses, kleitas, džemperi un t-krekli.

Ar savu kolekciju dizainere īpaši vēlas akcentēt iespēju dot apģērbam otru „dzīvi”, un tā vietā, lai drēbes izmestu, meklēt jaunus veidus, kā tās izmantot un pārveidot, lai atkal būtu nēsājamas. Vecais var kļūt par iedvesmu kam jaunam! Īpaši aktuāli tas ir tagad, kad valdot „ātrās” modes kultam, drēbes tiek pirktas bieži, uzvilktas pāris reižu un tad – izmestas, kas savukārt rada milzīgu apģērbu rūpniecības atkritumu daudzumu un vides piesārņojumu.

1. Reet Aus džemperis sievietēm 126,-
2. Reet Aus kleita sievietēm 116,-
3. Reet Aus džemperis vīriešiem 132,-

Dizaineres Reet Aus videi draudzīgā apģērbu kolekcija aplūkojama un iegādājama universālveikala Stockmann sieviešu un vīriešu modes nodaļās 2. un 3. stāvā.

Aicinām ikvienu sniegt savu ieguldījumu apkārtējās vides uzlabošanā un tekstila atkritumu samazināšanā, līdz pat septembra beigām nododot savas novalkātās džinsa auduma drēbes, kas tālāk tiks nosūtītas otrreizējai pārstrādei. To iespējams izdarīt universālveikala Stockmann 2.stāvā, atstājot drēbes īpaši šim nolūkam paredzētā kastē.