Unikālais apavu zīmols ON

Gatavojoties maratoniem un pārgājieniem, universālveikals Stockmann piedāvā jaunu sporta apavu zīmolu sievietēm un vīriešiem ON.

Zīmols radīts Šveices kalnos ar vienu mērķi – izraisīt revolūciju skriešanas sajūtā. Mīksta nosēšanās un eksplozīvi atspērieni jeb kā zīmola radītāji to sauc – skriešana pa mākoņiem. Uzņēmuma ideja ir radusies trīs draugu un kaislīgu skrējēju vidū, kas sadarbojoties ar Šveices inženieriem radīja radikālu produktu

1. ON apavi sievietēm Cloudswift 159,95 2. ON apavi vīrīšiem Cloudswift 159,95

1. ON apavi sievietēm Cloudventure 159,95 2. ON apavi sievietēm Cloudventure, ūdens noturīgi 179,95

Cloudflow  viegli apavi ar 18 gaisa spilventiņiem, kas uzlabo atspērienu. Augšējais materiāls pielāgojas kustībām un nodrošina gaisa caurlaidību. Tāpat tas satur antimikrobu slāni, kas garantēs apavu svaigumu arī pēc vairākiem ilgstošiem skrējieniem.

Cloud X Pasaulē vieglākie, pilnībā polsterētie apavi skriešanai. Šim modelim ir CloudTec® zole, kas ļauj mainīt kustību jebkurā virzienā bez pretestības un tiek dēvēti par Zero-Gravity jeb bez gravitātes. Īpaša dubultā kape, kas palīdz noturēt kāju cieši apavā. Jaunāko tehnoloģiju virsējais materiāls, kas ir viegls un elpojošs, vienlaicīgi nodrošina atbalstu pēdai pareizajās vietās, ļaujot kustību brīvību. Piemēroti dažādu kustību miksiem.

Cloudventure Waterproof Ūdensizturīgi skriešanas apavi piemēroti kalnu misijām jebkuros laika apstākļos. Sasniedziet virsotnes arī tad, ja līst lietus. Apavu membrāna ir 100% ūdensizturīga, bet vienlaikus ļauj pēdām elpot. Zolei ir dažāda veida struktūras, lai nodrošinātu vislabāko saķeri ar dažādām un mainīgām ceļa virsmām. Zoles izliekumi ļaus burtiski lidot pa nelīdzenām virsmām.

Cloudswift Viegli skriešanas apavi pilsētas asfaltam. Īpašā zole neļaus vasaras sakarsētajam asfaltam sakarsēt arī pēdas. Virsējais tekstils ļauj kājām elpot. Zole ir izturīgāka kā citiem modeļiem, jo to prasa asfalta virsma. Piemēroti skriešanai arī pa mitru asfaltu. Šņores satur stiprs un vienlaicīgi elastīgs stiprinājums sānu daļā, kurā ir iespējams arī paslēpt šņoru galus.