Aktuālās modes preces

 

MĀJAS TĒRPI

Pavadot laiku mājās vairāk kā jebkad, aktualizējas gan komfortabla mājas telpa,  gan tas, ko mājās valkājam. Iepriecini sevi ar jaunu ērtu un komfortablu mājas tērpu, lai ikdienas mājas gaitas ir patīkamākas.

 

 

IZVĒLE AKTĪVAI IKDIENAI – MUGURSOMA

Dodies garās pastaigās pa pilsētas ielām vai pārgājienos pie dabas. Aktīvas ikdienas labākais palīgs būs apjomīga soma vai mugursoma.

 

Pastaigām aukstajā laikā

Turpini jauno gadu ar aktīvu sniegotās dabas baudīšanu ģimenes lokā. Lai garajās pastaigās vienmēr ir silti un komfortabli, iegādāties siltās virsdrēbes un apavus vari arī attālināti – mūsu e-veikalā vai pasūtot preci no veikala.

 

Siltie aksesuāri

Universālveikala 1. stāvā esam atvēruši teju 400m2 lielu zonu, kurā tagad var iegādāties tās preces, kas ir atļautas tirdzniecībā pandēmijas ierobežojumu laikā. Preču vidū atradīsi kā zeķubikses, tā arī plašu klāstu cimdu, cepuru un šaļļu, lai patīkamāk un siltāk pārlaistu auksto un sniegoto nedēļas nogali.

 

ADĪJUMI

Aukstajā laikā adījumi ir labākā izvēle, lai būtu silti un komfortabli. Izvēlies šobrīd tik ļoti aktuālās apjomīgas adītas jakas, vestes un kleitas, lai izskatīties mūsdienīgi.