Piegāde bez maksas visiem pasūtījumiem virs 70 EUR!
 • Trīs reizes mazāk laistīšanas! Māla pulveris lietošanai iekštelpās un ārā.

  Seramis māla pulveris nodrošina lieliskus augšanas apstākļus visiem augiem gan telpās, gan ārā. Jūs var izmantot Seramis zaļajiem augiem, garšaugiem un balkona augiem – tajā var iestādīt pat lielu tūju. Māla pulveris absorbē un uzglabā lielu daudzumu ūdens un padara to pieejamu augiem, kad tas ir nepieciešams. Līdz ar to sakņu sistēma saņem tieši vajadzīgo ūdens un barības vielu daudzumu. Arī skābekļa padeve augiem ir garantēta, neskatoties uz augsto uzsūkšanas spēju. Pateicoties ūdens aiztures spējai, augus var laistīt ar 3-4 nedēļu intervālu.

  Seramis ir 100% sadedzināts tīrs māls. Tā sarkanbrūnā krāsa ir degšanas procesa rezultāts. Poru skaits ir vairāk nekā 80%. Augu saknes saņem optimālu skābekļa daudzumu pat tad, ja Seramis ir pilnībā piesātināts ar ūdeni – tas ir tāpēc, ka mālu pulverī ir vienmērīgi sadalītas lielās poras.

  Vēl viena Seramis priekšrocība ir tā, ka tās nav jāmaina kā augsne. Seramis nepaskābina, neizplešas un nekondensē, tāpēc to var izmantot atkal un atkal.

  Stādot podā, vispirms podiņa dibenu pārklāj ar Seramis. Pēc tam novietojiet augu un sakņu bumbu virs tā. Visbeidzot pilnībā piepildiet katlu ar Seramis. Optimālais laistīšanas daudzums ir ¼ no katla tilpuma. Jūs nepieciešamo ūdens daudzumu var viegli uzzināt, izmantojot Seramis laistīšanas skaitītāju, kas tiek pārdots atsevišķi.

  Iepakojumā ir 2.5 litru maisiņš ar mālu pulveri.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Ražotāja daļas numurs
  99750
  Produkta numurs
  158149354
  Materiāls
  Clay powder
  Atslēgvārdi
  fire clay powder, seramis powder
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES