Trikotāžas šalle
- Rīga
-
Marc O'Polo trikotāžas šalle ir ideāls papildinājums jūsu garderobei. Šis izsmalcinātais aksesuārs ir izgatavots no organiskās kokvilnas, kas jūtas neticami mīksta pret ādu un ir ilgmūžīga. Šalles klasiskais dizains padara to piemērotu gan ikdienai, gan svētkiem.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs164313213 ĪpašībasOrganiskā kokvilna tiek ražota, respektējot un saglabājot dabas daudzveidību un augsnes auglību. Audzēšanai netiek izmantoti kaitīgi mākslīgie mēslošanas līdzekļi vai pesticīdi, tāpēc tā ir droša izvēle gan cilvēkiem, gan videi. Materiāls100% kokvilna RažotājvalstsINDIJA Krāsa936 GREY MELANGE IzmērsOne size Ražotāja daļas numursM29502202028 AtslēgvārdiMarc O' Polo, marc o polo, šalle, kokvilnas šalle, organiskā kokvilna, ilgtspējīgs materiāls
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU
Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit
Aksesuāri bestselleri
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Pieejami 1-3 gab. |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

