Bezmaksas piegāde visiem pirkumiem!
 • A brightening peeling mask that contains sesame seed milk and oil and enzymes that exfoliate the skin. The skin looks more even, brighter, smoother and feels pleasant. Apply a thin layer of the product to the skin, avoiding the skin around the eyes and lips, and let the product act for 5 minutes. After that, massage the skin of the face in circular motions with moistened fingers. Finally, rinse thoroughly with warm water. Use twice a week. Tested under the supervision of dermatologists.

  Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀK
  Produkta numurs
  151855726
  Tekstūra
  K-Beauty
  Ādas tips
  All skintypes
  Krāsa
  NOCOL
  Izmērs
  60 g
  Ražotāja daļas numurs
  6AA10297
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
0,00 €
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
0,00 € – 4,90 €
Preces iespējams atgriezt 30 dienu laikā no pasūtījuma saņemšanas brīža. Atgriešana ir bezmaksas, un par to nav jāpaziņo iepriekš. Veselības un higiēnas apsvērumu dēļ nedrīkst atdot atpakaļ aizzīmogotas preces, ja to zīmogs ir atvērts. Aizzīmogotiem kosmētikas un dabiskiem līdzekļiem, kas tiek atdoti atpakaļ, ir jābūt to sākotnējā neatvērtajā iepakojumā.
Preču atgriešanas politika

KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU

Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit

SKATĪT VISAS ATSAUKSMES PASLĒPT ATSAUKSMES