



Sanja vilnas-zīda šalle
- Rīga
-
A+more Sanja vilnas-zīda šalle glāsta jūsu ādu ar savu maigumu. 100 x 180 cm šallei galos ir bārkstis. Viegli caurspīdīgais materiāls ir vilna ar pievienotu zīda piesitienu.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs167195335 Materiāls90% vilna, 10% zīds Informācija par izmēru100 x 180 cm RažotājvalstsINDIJA KrāsaBLACK Izmērs100 x 180 cm Ražotāja daļas numurs2409 SANJA AtslēgvārdiA+more, vilnas šalle, šalle, kakla lakats
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Preces nav pieejamas |
Rezervēt veikalā
|
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

