Blummebeanie trikotāžas cepure ar vilnu
- Rīga
-
Rievu adīta cepure, kas izgatavota no vilnas maisījuma. Cepurei ir bieza un tai ir elastīga struktūra.
Lasīt vairāk RĀDĪT MAZĀKProdukta numurs163167091 Materiāls36% vilna, 35% poliakrils, 15% alpaka, 13% poliamīds un 1% elastāns Kopšanas instrukcijasĻoti saudzīga mazgāšana Mazgāšanas instrukcijasMazgāšana veļas mašīnā Mazgāšanas temperatūra30 °C RažotājvalstsITĀLIJA KrāsaBLACK IzmērsOne size Ražotāja daļas numurs2309 BLUMMEBEANIE AtslēgvārdiA+more, cepure, vilnas maisījuma cepure, adīta cepure, cepure, Alpakas vilna
Saņemšana veikalā
2-7 darba dienas
|
0,00 € |
---|---|
Piegāde uz saņemšanas punktu
2-7 darba dienas
|
0,00 € – 4,90 € |
KĀ MES IEVĀCAM KLIENTU ATSAUKSMES UN VĒRTĒJUMU
Pozitīva, negatīva vai neitrāla: visas atsauksmes nonāk līdz mums. Sākumā mēs pārbaudām, vai atsauksme un vērtējums atbilst mūsu noteikumiem un, vai tās nav maldinošas. Nosacījumus lasi šeit
Populāri produkti Cepures kategorijā
Pārbaudiet pieejamību veikalā. Ja redzat aktīvu rezervācijas pogu pie veikala pieejamības, jūs varat rezervēt produktu saņemšanai veikalā.

Rīga | Rīga Pieejams |
Rezervēt veikalā |
Ja rezervāciju veicāt universālveikala darba laikā, jūs saņemsiet rezervācijas apstiprinājumu 4 stundu laikā pēc rezervācijas veikšanas. Pēc darba laika veiktās rezervācijas tiks apstiprinātas ne vēlāk kā nākamajā atvēršanas dienā. Pēc rezervācijas apstiprināšanas, jūsu rezervēto preci var izņemt universālveikalā līdz nākamās darba dienas beigām. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, norēķinoties par pasūtījumu veikalā, nav pieejamas tikai e-veikalam paredzētās priekšrocības.

Jūsu rezervācija bija neveiksmīga. Lūdzu, nomainiet rezervācijas informāciju un mēģiniet vēlreiz.

Šis produkts ir pasūtīts no piegādātāja un to nav iespējams rezervēt universālveikalā. Jūs varat veikt pasūtījumu vai nu e-veikalā, vai universālveikalā.

