Aromātu ceļvedis

Stockmann kosmētikas nodaļa – galamērķis individuālam servisam un labākajiem kosmētikas produktiem sākot no ādas kopšanas, līdz dekoratīvajai kosmētikai. Ikdienas kosmētika, dabīgā kosmētika un luksus produkti, izcili zīmoli, profesionāli pārdevēji un kosmētikas konsultanti – Stockmann kosmētikas nodaļā parūpēsies par Jūsu skaistumu un labsajūtu! Iepērkoties mūsu kosmētikas nodaļā Jūs pārņems sajūta, ka esat iepircies labākajā kosmētikas veikalā Latvijā! Lasīt vairāk…
Stockmann kosmētikas nodaļā savām vēlmēm un vajadzībām piemērotus produktus atradīs ikviens, jo piedāvājumā ir ļoti plašs, dažādām gaumēm un vēlmēm piemērots zīmolu klāsts!

Eko kosmētikas produkti no zīmoliem Dr. Hauschka, Dr.Organic, Dead Sea Spa, John Master, Joik, Lavera, Weleda, Madara u.c.
Vietējie zīmoli – Madara, Kivvi, Dzintars, Stenders, Kinetics, Norden.
Tāpat plašā klāstā tiek pārstāvēti pasaulē populārie un ekskluzīvie selektīvās kosmētikas zīmoli, piemēram Giorgio Armani, Dior, Chanel, Sisley, La Praire, Serge Lutens, Aqua di Parma, Tom Ford, Hermes un citi.

Stockmann kosmētikas nodaļa piedāvā iespēju piedalīties dažādu zīmolu lojalitātes programmās – iegādājoties savus iecienītākos produktus no konkrēta zīmola, saņemt īpašas dāvanas vai vēl pievilcīgākas cenas.

Arī kungi Stockmann kosmētikas nodaļā vienmēr jutīsies īpaši, kur mūsu zinošie darbinieki palīdzēs izvelēties atbilstošu aromātu, kam pieejams ļoti plašs sortiments. Populārākie no tiem – Dior, Trussardi, Hugo BOSS, Chanel, Paco Rabanne. Kā arī plaši pārstāvētas ādas kopšanas un ikdienas kosmētikas vīriešu līnijas atradīsit Biotherm, Khiels, Aqua di Parma, Clinic Clarins u.c. zīmolos.

To, ka Stockmann kosmētikas nodaļa ir īpaša gan ar saviem produktiem, klientu apkalpošanu un iepirkšanās vidi, apliecina arī tas, ka par vienīgo mājvietu Latvijā to ir izvēlējušies tādi populāri zīmoli kā Aqua di Parma, Giorgio Armani, Gosh, San Tropez, Maria Galland, Joik, Shills black mask, Dirty Works, Herbatin, Paul Michaell un Apache. Šos zīmolus nāc iegādāties uz Stockmann kosmētikas nodaļu.
Izvēloties iegādāties jaunu dekoratīvas kosmētikas produktu, kas līdz šim nav lietots, Jums tiks uzklāts ekspres make-up un uzreiz tiks nodemonstrēta produkta atbilstība Jūsu vēlmēm un parādīts produkta sniegtais rezultāts un sajūtas, lai pilnībā pārliecinātos, ka izdarīta pareizā izvēle.

Stockmann kosmētikas nodaļā mīl lutināt savus klientus, tādēļ īpaša un iecienīta ir Skaistuma Dienu kampaņa, kuras laikā, divas reizes gadā – martā un novembrī, ir īsti svētki kosmētikas cienītājiem, jo divu nedēļu garumā ir iespējams iepazīties ar aktuālākajiem jaunumiem kosmētikas pasaulē, apmeklēt gan pasaules slavenus, gan Latvijā iecienītus grima māksliniekus, frizierus un kosmetologus, saņemt dāvanas par pirkumiem un atlaides jau saviem iecienītajiem produktiem. Dienu pirms kampaņas sākuma tiek rīkots Skaistuma Dienu atklāšanas vakars, uz kuru tiek aicināti paši aktīvākie kosmētikas nodaļas klienti. Šis vakars tiek pavadīts lieliskā gaisotnē ar patīkamu mūziku, ēdieniem un dzērieniem, dažādiem skaistumkopšanas speciālistu priekšnesumiem un īpašām cenām.

Stockmann kosmētikas nodaļa ir gatava arī dāvanu meklētājiem – iecienītākie aromāti gan sievietēm, gan vīriešiem, dažādi ādas kopšanas un dekoratīvās kosmētikas dāvanu komplekti, ko par brīvu varēsiet iesaiņot 4.stāvā Pastāvīgo Klientu nodaļā dāvanu saiņošanas punktā.
Mēs parūpēsimies, lai pat lūpu krāsas iegādi mūsu kosmētikas nodaļā Jūs izbaudiet kā aizraujošu ceļojumu krāsu un tekstūru pasaulē. Aromāta izvēle būs galvu reibinoš un aromātisks piedzīvojums starp visdažādākajām smaržu notīm. Nav nozīmes vai esiet dabiska skaistuma cienītaja vai spilgta un izmalcināta tēla piekritēja, pie mums jebkuras dāmas skaistuma ideāls pārvērtīsies īstenībā.

Tiekamies universālveikala Stockmann kosmētikas nodaļā!