Yves Saint Laurent zīmola jaunumi

Selektīvo zīmolu dienu ietvaros 04.02.-28.02. Iegādājies Yves Saint Laurent, Lancôme, Giorgio Armani un  zīmolu jaunumus attālināti un saņem vērtīgas dāvanas.

Raksti uz klientuinfo@stockmann.com vai WhatsApp +371 25430430 par interesējošo preci un mēs to piegādāsim ar izvēlēto piegādes veidu. Preces ir iespējams saņemt klientu apkalpošanas punktā veikala 1.stāvā, izmantojot pakomātu vai kurjera pakalpojumus. Norēķināties iespējams pirms preces saņemšanas ar pārskaitījumu vai preces saņemšanas brīdī veikalā. Norēķinoties veikalā, kā arī veicot norēķinu attālināti iespējams izmantot Lancôme, Giorgio Armani un Yves Saint Laurent Pastāvīgo Klientu atlaižu kuponu vienam pirkumam.* Atlaides nessumējas, atlaide neattiecas uz Lancôme Maison un Giorgio Armani Prive smaržām. Precizējošu informāciju iespējams saņemt, zvanot +371 67071222. Preces pasūtījumam jābūt veiktam rakstiski. Vairāk >

TOUCHE ÉCLAT LE TEINT tonālais krēms

Šis  tonālais krēms, mirdzošai ādai, nodrošina elpojošu, vidēju sedzamību līdz pat 24 stundām* un 24 stundu mitrināšanu**.

Formula ir bagātināta ar dabiskas izcelsmes kliņģerīšu un malvas ziediem no YSL BEAUTY OURIKA KOPIENAS DĀRZIEM, piešķirot dabisku, veselīgu mirdzumu nevainojamai ādai bez jebkādiem kompromisiem.

YSL Glowing Hydration ComplexTM ar izgaismojošajiem malvas ziediem un glicerīnu mitrina ādu 24 stundas un novērš tās sausumu un blāvumu.

Ar YSL tonālā krēma otu Nr. 1 uzklāj šķidro tonālo krēmu, sākot no sejas centra, un turpini klāt produktu virzienā uz āru.

  

Atklājiet Y Le Parfum

“Y LE PARFUM” – tās ir smaržas, kuras raksturo izteikts svaigums un koksnes aromāts. Šīs smaržas ir kā radītas radošam un veiksmīgam vīrietim. Brīvs savā būtībā. Seksīgs un izsmalcināts.  Pilnīgi neatkarīgs.  Nekad nebaidās no eksperimentiem. Kādēļ gan neatdot no sevis visu, kas tev ir?  Uzdrīksties pateikt: “Kāpēc gan ne?”  Izbaudi “Y LE PARFUM” smaržu buķeti.

“Y LE PARFUM” ir jauns apliecinājums “Y” franšīzi raksturojošajam slavenajam svaiguma un smaržojošas koksnes rokrakstam. Svaigas un tumšas papardes spēks – vēl izsmalcinātāks, daudz aizraujošāks kā jebkad agrāk.  Nepieradināta elegance.  Ilgstošs vēsums.  Tā ir panākumu smarža.

Ciedrkoks – Amerikas sirds

Virdžīnijas ciedru koks sniedz smalku aromātu, gluži kā tikko būtu uzasinājis zīmuli vai atrastos kokzāģētavā.  Lūk, eļļu, kas iegūta no koksnes šķeldas tvaika destilācijas procesā, tālākā ceļā gaida molekulārā destilācija, lai tādā veidā no eļļas izspiestu raupjākos aromāta akcentus.   Iegūtais aromāts, kas spilgti raksturo Yves Saint Laurent unikālo būtību, ļauj sajust vismaigākās, siltākās un jutekliskākās ciedra īpašības, visā šajā procesā pārvēršot koksni par īpaši elegantu materiālu – tā dēvēto “melno ciedru”.  

DĪVA LAVANDA – FRANCIJAS SIRDS

 Vēl svaigāka un aromātā izteiksmīgāka – radīta tikai un vienīgi “Yves Saint Laurent” namam.   Ar rokām uzmanīgi plūktie ziedi un kāti vispirms tiek ar tvaiku destilēti, tādējādi iegūstot simtprocentīgi dabīgu ēterisko eļļu. Pēc tam to frakcionē ar ogļskābo gāzi (CO2), lai saglabātu tās skaistākās sastāvdaļas.

“Y LE PARFUM” iemieso YSL vīrieša garu, un viens no viņiem ir “Y” ikoniskais vēstnieks, roka leģenda Lenijs Kravics. Sapņotājs un vienlaikus riskēt mīlošs, aizrautīgs eksperimentētājs, radījis daudzus jaunus mūzikas talantus, taču arī pats nekad nav apstājies, bet allaž pašaizliedzīgi devies tikai uz priekšu…

Lai ko viņš darītu, “Y LE PARFUM” vīrietis ir īsta rokzvaigzne.  Brīvs savā būtībā. Pilnīgi neatkarīgs.  Nekad nebaidīsies izaicināt, neievērot status quo. Kādēļ gan ne?  Viņu absolūti neuztrauc tas, ko par viņu spriež citi cilvēki.  Nekad nebaidās no eksperimentiem, nedz pieņemt pilnīgi negaidītus lēmumus,  jo viņš šādā ceļā krāj personīgo pieredzi. Gluži kā goda zīmes.

Viņš ir eksperimentētājs, autors un radītājs, kurš nekad nebeidz sev jautāt:  “KĀDĒĻ GAN NE?”