YSL Libre Eau de Toilette

Aromāts jutekliskai sievietei bez aizspriedumiem, kas gatava atklātai brīvībai. Brīvībai, ko var sajust uz ādas. Ikoniskā Libre struktūra, spriedze starp aristokrātisko Marokas apelsīnu ziedu absolūtu un ilgtspējīgi iegūto lavandu no Francijas, ekskluzīvi radīta Yves Saint Laurent, modernā, gaišā un svaigā jutekliskuma interpretācijā.

 

Jaunajā sezonā, augstās modes iedvesmoto flakoniņu, izgaismo juteklisks rozā zelta tonis uz kailuma robežas.  Garens, viegls un sievišķīgs flakoniņš ar masīvu zelta Kasandra logo ir jaunas brīvības simbols.

 

BALTĀS TĒJAS AKORDS

Jauns veids kā piešķirt tīrību un maigumu formulai. Baltās tējas akords šeit ieskanas neitrāli, pastiprinot kontrastu starp vīrišķību un sievišķību, kas ir tik raksturīgi Libre.  Tā svaigums lieliski izceļ Diva Lavandas fougère akorda sirdi.

DIVA LAVANDAS SIRDS, FRANCIJA.

Diva Lavanda, svaigākā un florālākā izpausme īpaši veidota Yves Saint Laurent.  Ilgtspējīgi iegūto, ar rokām novākto, augu un ziedu vispirms destilē ar tvaiku, iegūstot 100% dabīgu ēterisko eļļu. Pēc tam eļļu frakcionē ar CO2, lai iegūtu tikai visskaistākās frakcijas.

APELSINA ZIEDU ABSOLŪTA SIRDS, MAROKA

Šo unikālo, cēlo apelsīnu ziedu, kas audzēts un ar rokām novākts, Marokas Rabatas-Salē-Kénitras reģionos Marokā, komozīcijā iekļāvis  parfimērijas meistars  Carlos Benaïm.

YSL Libre EdT 30ml 61,90
YSL Libre EdT 50ml 90,90