Wella Elements dabas spēks

Wella iepazīstina ar jauno, dabai draudzīgo matu kopšanas līniju Elements. Produktu sastāvā ir līdz 99% dabiskas izcelsmes sastāvdaļu un tie ir vegāniem piemēroti, turklāt ietērpti dabai draudzīgos iepakojumos. Dabīgo sastāvdaļu augstās veikstpējas formulas piemērotas visiem matu un galvas ādas tipiem, rūpējoties par ādas veselību un matu skaistumu.

 

Wella Elements Renewing atjaunojošs šampūns

Šampūns maigi attīra matus ar greznam putam, nesamazinot matos dabisko mitrumu. Atjauno matu mirdzumu un nogludina, mati izskatās veselīgi un skaisti.

 

 

 

Wella Elements Renewing atjaunojošs šampūns 250ml 18,50

 

Wella Elements Renewing atjaunojošs kondicionieris

Ātri iedarbīgs kondicionieris atjauno matus, mati kļūst pakļāvīgi un mirdzoši. Produkts mitrina matus un aizsargā no spurošanās un lūšanas.

 

 

Wella Elements Renewing atjaunojošs kondicionieris 200ml 21,30

 

Wella Elements Renewing atjaunojoša maska

Mitrinoša maska ar intensīvu matu kondicionēšanu nogludina un atjauno matu mirdzumu. Aizsargā matus no lūšanas un novērš spurošanos.

 

Wella Elements Renewing atjaunojoša maska 150ml 23,60

 

Wella Elements Renewing atjaunojošs un mitrinošs sprejs

Nomierinošs un kondicionējošs izsmidzināmais sprejs aizsarga matus no ikdienas mehāniskajiem bojājumiem (ķemmēšanas vai karstiem veidošanas instrumentiem) un matu lūšanas. Produkts mitrina un aizsargā matus no statiskas elektrības un spurošanas.

Wella Elements Renewing atjaunojošs un mitrinošs sprejs 150ml 25,90

 

Wella Elements Calming nomierinošs šampūns

Šim vieglajam šampūnam ir dabiskas izcelsmes virsmaktīvas vielas, kas maigi attīra matus un galvas adu. Tas palīdz atjaunot galvas adās komfortu ar sastāvā esošajām dārzeņu glicerīna sastāvdaļām.

Wella Elements Calming nomierinošs šamūpns 150ml 25,90

 

Wella Elements Calming nomierinošs serums

Mitrinošais serums ar dārzeņu glicerīnu, mitrina un nomierina sausu vai jutīgu galvas ādu. Tas palīdz atjaunot galvas adās komfortu, neietekmējot matu apjomu.

 

 

Wella Elements Calming serums 100ml 43,40