Vital Perfection jaunumi – acu zonas jaunībai un starojumam

Iepazīstiet jaunumus
– Uplifting and Firming Eye Cream nostiprinošs krēms acu zonai ar savelkošu efektu
– Uplifting and Firming Express Eye Mask nostiprinoša ātras iedarbības maska acu zonai ar savelkošu efektu

Uplifting and Firming Eye Cream nostiprinošs krēms acu zonai ar savelkošu efektu 15 ml 84,- 
Uplifting and Firming Express Eye Mask nostiprinoša ātras iedarbības maska acu zonai ar savelkošu efektu 12 gab 84,-

 

Ātri atjauno vitalitāti acu zonā. Un nākamajā rītā ādas izskats ir uzlabots. Redzami izlīdzina krunciņas, samazina tumšos lokus un maisiņus zem acīm tikai vienas nedēļas laikā. Ar jauno MATSU-ProSculpt kompleksu tas iedarbojas uz galveno acu zonas problēmu cēloni. Papildināts ar ReNeura Technology ++ ™, tas veicina ādas pašatjaunošanās spēju. Lai iegūtu gludākas, dzīvīgākas un stingrākas ādas izskatu.

Saredzi savu patieso Es

Nebaidieties pilnībā izpaust savas jūtas un emocijas, nedomājot par to, kādu iespaidu tas var atstāt uz jūsu sejas ādu. SHISEIDO palīdz mums justies arvien labāk savā ādā jebkurā vecumā, uzlabojot acu zonas vitalitāti un elastību, ļaujot sievietei atklāt savu patieso būtību. Acu zona ir īpaši jutīga pret mirkšķināšanu un sejas mīmikas izteiksmēm, jo ​​laika gaitā āda kļūst mazāk tvirta un elastīga. Acu muskuļa samazināšanās dēļ sāk parādīties grumbas, ādas atslābšana (veidojot acu maisiņus) un tumšie loki.

Izmantojot jauno MATSU-ProSculpt kompleksu un SHISEIDO ekskluzīvo ReNeura Tehnoloģiju ++ ™, acu zona var kļūt gaišāka, mirdzošāka un ādas tonis vienmērīgāks.

Saskati uzlabojumus, spītējot ar vecumu saistītajam nogurušajam izskatam. Kopā Vital Perfection savelkošais un nostiprinošais acu krēms un Express acu maska ​​palīdz acu zonai izskatīties stingrākai, gludākai un dzīvīgākai.

Piepaceltas un stingras ādas izskats tikai 1 nedēļas laikā. Tikai 1 nedēļas laikā ar vecumu saistītas noguruma pazīmes, piemēram, maisiņi zem acīm, grumbiņas un tumši loki, ievērojami samazinās, un āda iegūst nostieptu, gludu un mirdzošu izskatu.

Vital Perfection Uplifting and Firming Eye Cream acu krēma sastāvā ir četras galvenās tehnoloģijas, ieskaitot jauno MATSU-ProSculpt kompleksu, kas paredzēts, lai nostiprinātu un savilktu ādu, kā arī KURENAI-TruLift Complex un TruStructiv Technology, kas veicina ādā liftinga efektu. VP8 iedarbojas, atdzīvinot ādas toni.
Iedvesmojoties no neirozinātnes, SHISEIDO ReNeura Technology ++ ™ veicina acu krēma iedarbības ātrumu un efektivitāti.

Luksusa tekstūra – bagātīga un zīdaina, neradot smaguma sajūtu. Tā mitrinošā iedarbība uzreiz rada ādai patīkamu sajūtu, nodrošinot ādas barošanu un elastību.  Un visbeidzot, krēmam piemīt Japānas orhideju cimbīdiju (Cymbidium Goeringii) un Agro Hiamoni (Chimonanthus Praecox, ko dēvē arī par wintersweet vai Japanese allspice) aromāts. Elegants, maigu ziedu izsmalcināts piedzīvojums maigajai acu zonai.

Lietošana

• No rīta un vakarā uzklājiet vienu dozatora devu uz attīrītas ādas acu zonā.
• No rīta lietojiet pirms SPF līdzekļa vai dekoratīvās kosmētikas ar saules aizsardzību.
• Vakaros lietojiet kā pēdējo soli savā ikdienas ādas kopšanas procesā.
• Punktveidā uzklājiet uz ādas un maigi izlīdziniet ar maigām, glāstošām kustībām virzienā no iekšējā acs kaktiņa uz deniņiem.
• Turpiniet ar punktu stimulēšanu – veiciet stimulējošus uzspiedienus īpašajos punktos, kas labvēlīgi ietekmē nogurušas acis, tumšos lokus un atslābina.

Ar serumu piesūcināta acu maska redzami samazina ar vecumu saistīto nogurušo izskatu. Tā mitrina, palielina ādas mirdzumu un atjauno ādas nostiprināšanās un izlīdzināšanās spēju.

Mīkstā auduma plāksnītēs iekļautas tās pašas četras tehnoloģijas kā acu krēmā Uplifting and Firming Eye Cream, un tās satur Retinolu, kam ir spēcīga pretgrumbu iedarbība. Reģistrētais sastāvs ir simtiem testu rezultāts, kas pārbaudīja piemērotību dažādām sejas struktūrām. Katra maska noklāj zem acu zonu, ārējos stūrus, deniņus un vaigu kaulu augšdaļu, un iedarbojas uz plašu problēmu klāstu, sākot no tumšiem lokiem un maisiņiem zem acīm un beidzot ar smalkām līnijām un grumbām un pat ādu uz vaigu kaulos.

Pats maskas plāksnīšu materiāls satur un izdala vairāk produkta, lai iegūtu papildu elastību un labāku piekļaušanos ādai.