JAUNUMS - CERA REPAIR barjerkrēms.

Biotherm jaunums – vismodernākais barjerkrēms, tīra un elpojoša formula, ko nodrošina BLUE BIOTECH līnija: dabisko biokeramīdu kombinācija ādas barjeras uzlabošanai un Life Planktontm  probiotikas ādas nostiprināšanai un nomierināšanai.

Āda ir stabilizēta, stiprāka un veselīgāka. Atbilstoši Biotherm Zilās Līnijas īpašībām : 94% dabiska izcelsme, 90% bioloģiski noārdama formula, kas ir saudzīgāka pret ūdens organismiem.

BIOTHERM Cera Repair Barjierkrēms 50 ml 49 ,-

 

Biotherm Water lovers

Kopš 2012. gada Bioherm Water Lovers programma darbojas, lai veicinātu izpratni par okeāna saglabāšanu. Šodien Watre Loevers aptver visus Biotherm pievienotās vērtības veidošanas ķēdes aspektus, kuru mērķis ir uzlabot zīmola formulas un iepakojuma dizainu, ieviest jaunas pārstrādes tehnoloģijas un mazināt ražošanas ietekmi uz ūdeni un tajā mītošajiem organismiem, izmantojot vismodernākās bioloģiskās zinātnes tehnoloģijas.

Sadarbībā ar pasaules līmeņa ekspertiem un NVO, piemēram, Mission Blue, Tara Ocean Foundation un Surfrider Foundation Europe, Water Loves atbalsta aktivitātes, kas aizsargā apdraudētas ūdenī mītošo organismu zonas, pēta aktuālās okeāna tēmas un izglīto kopienas par okeāna saglabāšanu.