Valentino Born in Roma Yellow Dream

Valentino iepazīstina ar jaunajiem Born in Roma Yellow Dream aromātiem sievietei un vīrietim. Valentino pāris jau atkal satiekas dzirkstošajā, mūžīgās enerģijas ieskautajā Romā. Tālāk no čalojošajām ielām, saules pielietā dārzā, Valentino sievietes neatkārtojamais šarms un dzīvesprieks apbur kā skaista, aromātisku ziedu buķete. Viņai blakus esošā Valentino vīrieša enerģiskums un pārliecība atspirdzina kā svaigu citrusu eksplozija. Iepazīsti tuvāk šo dzīvespiecīgo pāri.

Valentino Born in Roma Yellow Dream Donna EdP 30ml 67,90

Valentino Sieviete tērpusies smaržās Born in Roma Yellow Dream Donna ir dzirkstoša, starojoša un pārliecināta. Jaunais aromāts Born in Roma Yellow Dream Donna  ir ziedu kompozīcija, kuras pamatā ir peonijas ziedi, kas atspoguļo dzīves prieku un izceļ Turcijas rozes esenci. Aromāts atverās pakāpeniski ar baltā muskusa un krēmīgi pikantās Madagaskaras vaniļas absolūtu.

 

 

Valentino Born in Roma Yellow Dream Uomo 50ml 75,90

Jaunais aromāts Valentino Born in Roma Yellow Dream Uomo atspoguļo enerģiska, dzīvespriecīga un mērķtiecīga vīrieša rakstura iezīmes. Aromāts atveras ar starojošu, dzirkstošu svaigu citrusu eksploziju ar negaidīti krāsainu ananāsu akordu.  Aromāta centrā atklāsies piparkūkas ar dūmakainām un austrumnieciskām notīm, kas rada izsmalcinātas atkarības sajūtu. Madagaskaras vaniļa papildina piparkūku akordu ar maigumu. Ādas un dzīvnieciskais raksturs atveras koksnes nošu siltajā jutekliskumā.